ONURUMUZ‏

Sevgili okuyucularım bazen düşünüyorum ve kendi kendime soruyorum ne oldu bu millete diye.

Sevgili okuyucularım bazen düşünüyorum ve kendi kendime soruyorum ne oldu bu millete diye. Terör ve teröristle iç içe yaşıyor açılım denen saçmalıkla yüce  milletin onuru ile oynuyoruz. Bizleri yöneten Ankara taksim alanına insanları sokmamayı başarıyor üç beş  teröristin Diyarbakır  Bingöl karayolunu trafiğe kapatmasını önleyemiyor . yöre halkının çocuklarını kaçırıyor,  kaçırılan çocukların aileleri  feryat ediyor çocuğumu bulun diye devlete sesleniyor, devleti yöneten başbakan Kürtçü partinin eş başkanına sesleniyor  gidin çocukları alın gelin  diyor. Ya arkadaş bu ülkenin başbakanı sen misin yoksa medet   umduğun bal bağladığın onlar mı? sayın Demirelin bir sözü var Dicle nehrinde kurt bir kuzuyu  kapsa bunun sorumlusu benim çünkü bu ülkeyi ben yönetiyorum demiştir. Ya siz?

                              Evet şimdi soruyorum sayın başbakanıma  binlerce kişiyi taksime çıkarmıyor bunun önüne polisten set oluşturabiliyorsun peki dağa kaçırılan çocukları nasıl getirip ailelerine teslim edemiyorsun. Bu ülkeyi sen yönetiyorsan niçin görevini yapmıyor, onu bunu suçlayıp çocukları getirin siz  onları nereye götürdüğünü bilirsiniz diyerek asli göreviniz olan işleri  taşaronlara havale ediyorsunuz? Şahsi çıkar uğruna  yaptığınız tüm işler  ülkenin onurunu ve geleceğini karartıyor yaptığınız güzel işleri alkışlayan biri olarak sizde istirham ediyorum çıkarınızı erteleyin  şanlı bir geçmişi olan  bu ülkenin onurunu ötelemeyin.  Bu millet açlığı susuzluğu ölümü yokluğu bilerek bu güne geldi öldü öldürdü ama onursuz  hiç yaşamadı şimdi siz onursuz da yaşanılır diyorsunuz  bu çok yanlış derhal yanlışınızdan dönün teröristlerle  halkı bir birbirinden ayırın  ona göre muamele edin.

                                   Değerli dostlarım sıkılan yumrukla  barış olmaz teröristler uzatılan el yumruk  yaparak karşılıyor sizler de inadına barış diyorsunuz evet barış gerçekten çok güzel  bir söz keşke herkes her alanda barışık  yaşayabilse ama sayın başbakanım siz barışı  pek seven birisi değilsiniz  öyle olsa idiniz halkı bizden olan ve olmayan diye bölmez kendi seçmenlerinize kininizin  takipçisi olun demezsiniz. Bu konuda samimi olmadığınızı teröristler  anladı ama biz daha anlayamadık. Şunu bilin terör bir insanlık suçu ve terörist o suçun sermayesidir. Lütfen bu sermayeye ortak olmayın bu milletin   onuru ile oynamayın ondan sonra siz ister kral olun ister padişah veya cumhurbaşkanı hiç fark etmez kararı millet verecekse siz ne olursanız olun yeter ki onurlu milletle seçime girin onların onuru ile oynamayın teröristlere  ödül vermeyin. Çünkü millet üzülüyor. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8960