1 MAYIS‏

Sevgili okuyucularım bu gün bir mayıs işçi bayramı tüm emekçilerin, işçilerin, emperyalist güçlere karşı direnenlerin bayramını kutlar sevgilerimi sunarım.
 Evet bu gün yer gök inlemeli ülkemizin üstüne oynanan kumar son bulmalı, emperyalist güçlerin orta doğu hayali sona ermeli. gün birlik ve beraberlik günü hiçbir taşkınlığa yer vermeden halkın    

Özlem duyduğu şekilde kutlanmalı. T.C isminden rahatsız olacak kadar gözü dönmüş insanlarla her kulvarda ayrı ayrı yarışmak mümkün değil bu güne kadar kim ne düşünürse düşünsün bu düşüncesini  ertelemeli bir yerde birleşmeli artık kimsenin kendi görüşünde ısrar etme lüksü yok bu iktidar bu gün olmasa bile yarın bir mayısı da kaldıracak o günü beklemeden bir şey yapılmalı o şeyde bir parti altında seçimlere gidilmeli kendini solda gören her kes ülkesi için, aydınlık gelecek, laik toplumun devamı, bölünmez bütünlüğün var olması için birlik şart. Stalin ne demişti bir ülkede devrim yapacaksanız size en yakın sol partiyi desteklemelisiniz, işte o gün geldi bu iktidardan demokratik yoldan kurtulmanın tek çaresi birleşmektir.

           Sevgili okuyucularım ülkenin çizmiş olduğu harita yönetenlerin bilgisi dahilinde çizilmemiştir en son başlatılan barış hamlesi bile ne olduğu anlaşılmamakta birlikte bunun cevabını iktidar bile bilmiyor, akil insanlar hiç bilmiyor. Amerikanın otuz yıl önce başlattığı projenin hayata geçirilmek istenmesidir. Onlar için kan, ölüm, yok olma düşüncesi ve kaygısı yoktur tek amaçları kendi ülkelerinin çıkarlarıdır, bu orta doğuda büyük İsrail’i yaratarak hedefe ulaşacaklardır veya öyle düşünüyorlar. İşte sayın Başbakanın başkanlık uğruna başlattığı süre budur. Terör örgütü silahsız çekilecek diye bas bas söylemesine rağmen ne oldu kandildeki Amerikan uşağı kara yılan ismi üstünde olan cani silahları bırakmayız dedi buna Başbakan cevap verebildi mi hayır. Neden Amerika her ne olursa olsun bu süreç devam edecek diyor bizimkilerde susuyor bumu devleti yönetmek.

               Evet bu gün bir mayıs birlik ve beraberlik günü olsun ülkesini seven Atatürk ilke ve inkılaplarına gönül veren, aydınlık çağdaş bir Türkiye isteyen her yurttaş bir çatı altında toplanmalı ve ilk seçimde ülkeyi ikiye bölmek isteyen içten ve dıştan gelen tehlikeyi görerek ve inanarak sandıkta cevap vermeli saygılarımla.   
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9900