ADİL OLUN‏

Sevgili dostlarım her gün bir gündem her gün bir tartışma ortamı kayıkçı kavgası anlaşmalı kızmacalar v.s v.s. hükümet dershaneleri kapatma kararı aldı,

  Sevgili dostlarım her gün bir gündem her gün bir tartışma ortamı kayıkçı kavgası anlaşmalı kızmacalar v.s v.s. hükümet dershaneleri kapatma kararı aldı, cemaat ayaklandı devletin sırları ortalarda dolaşmaya başladı böyle bir idare böyle bir hükümet inanın bizden başka dünyada yok. Ne oldu son Bakanlar kurulu toplantısında dershane sorunu ötelendi sözüm onlara 2015 yılına kadar gündem dışı kaldı peki neden geri adım attılar cemaat açılmamış bavullar evde deyince  suçlular iki yıllık zaman istedi ve erteledi. Evet taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu dosyalar evde mi  duracak yoksa okurlarınla paylaşacak mısın yürekli biri  olduğunu düşünmüştüm bir an  aynı düşüncemi devam ettirmem için bildiğin her şey açıkla. On iki yıla yakın A.K.P si iktidar bu süre içinde yaptıkları ile yapmaması gereken şeyleri karşılaştırsak inanın yapmaması gereken binlerce iş var  .

              Evet Mart ayında seçim var adamlar cemaat ile sürtüşmeyi göze alamadı yasal bir iktidar teslim bayrağını P.K.k terör örgütünden sonra cemaat denen Amerika dan yönetilen örgütüne de teslim oldu. Şimdi soruyorum onlara siz bu ülkeyi ne sanıyorsunuz babanızın  malımı yoksa yetmiş beş milyonun vatanımı? Bu soruyu cevaplayın size başka sorum yok. Bakanların yolsuzluğa bulaşmış, danışmanınız aynı , Başbakan ile görüşmek büyük paralara mal oluyor ülke her gün kötüye gidiyor buna bir önlem almadan sanal olaylarla insanları meşgul etmek adil mi adaletli mi. her kelimeniz biri İslam ya (Allah Aşkına) bu güne kadar islamın kurallarını yerine getirdiniz mi? Namaz kılmakla, oruç tutmakla, hacca gitmekle , çocukları kapatmakla, kadınları siyasi çıkarlarınız için kullanmakla, insanları ırklarından ötürü ayırmakla, binlerce şehitleri hiçe saymakla, Türk kelimesinden rahatsız olmakla, insanlara seçim zamanı makarna ve kömür dağıtmakla Müslümanlık olunmaz.

             Sevgili okurlarım ben kimseyi dininden ötürü eleştirme asla kul ile (Allah) arasına girmem yalnız  Müslüman ne demek olduğunu da bilirim. Önce iyi ahlaklı olacaksın, kul hakkı yemeyecek insanları ayırmayacaksın, hoş görülü olacak asla nankör olmayacaksın, kendi koltuğunu değil milletin koltuğunu ve sağlığını düşüneceksin, yalan konuşmayacak, yetim hakkı yemeyecek, adil ve adaletli olacaksın, (ALLAH ) ile kulun arasına girmeyecek onları dininden ötürü yargılamayacaksın . şimdi soruyorum dindar nesil yetiştireceğim diyen sayın Başbakana yukarda  yazdığım vasıflar sizde . varmı? Oy zamanı geldi mi çıkıyor kürsüye ben her kesin Başbakanıyım diyorsunuz oyu aldıktan sonra bu sözünüzü unutuyor ben evde yüzde elli bana oy verenleri zor tutuyorum diye insanları diğer yüzde elliye düşman ediyorsun İslamiyet düşman üretmek değil insan sevmektir sizlerin kin ve nefreti gözünüzden okunuyor Atatürk’ün manevi huzuruna çıktığınız zaman tamamen belli oluyor soruyorum size Atatürk ve kurtuluş savaşı veren Atalarımızdan ne istiyorsun. Neden halka kininizin takipçisi olun talimatı veriyorsunuz kin ve nefret bir  Müslümana yakışırmı. Binlerce şehit verdiğimiz ülkede katillere kucak açıp demokrasi ve özgürlük isteyenlere kin tutmak  doğru mudur?

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5326