ADİL OLUN

ADİL OLUN
Sevgili ARTVİN post gazetesi okuyucularım ülkemiz dört bir yandan bela içinde Suriye`de askerlerimiz şehit oluyor, terör durmuyor, dış ilişkiler sıfır, Yunanistan Türk toprağı olan Ada`larımızı işkal etti, Kıbrıs unutulmaya birakıldı, Ekonomi can çekişiyor ülkenin milli geliri olan şirketler varlık fonu adı altında denetimsiz hale getirildi. Kısacası ülkemde hiç bir şey iyi gitmiyor. İş böyle iken tek başına olan iktidar her şeyi bir kenera bırakmış rejim değişikliğini getirecek olan referanduma odaklanmış. Adamlar kendi tasarılarını savunsalar eyvallah derim ama bunu yapmıyor bu tasarıya hayır oyu verecekler için terör örgütleri ile aynı karar içinde diyerek her kesi potansiyel suçlu ilan etmek istiyor. 
Bakın beyler on beş temmuz darbe girişiminden sonra sağlanan milli birliği yok etmek uğraşınız adil ve adaletli değil tasarıya millet karar vereceğine göre siz konuşmayın çünkü konuştukça batıyor battıkça çırpınıyor ülkemi geriyorsunuz buna gerek yok hayır oyu verende evet diyende bu ülkenin insanları kendi kararlarını kendileri vermeli hiç bir taraf suçlanmamalı adil olunmalı. Sayın başbakanım kendinizi bu sisteme feda edebilir tek Ada`m düzenine katkı sağlıyabilirsiniz ama insanları tercihlerinden ötürü suçlayıp zan altında birakamazsınız .
Değerli okuyucularım siz sağ duyunuzdan uzaklaşmayın halkın tercih yönüne karşı her hangi bir suçlamalarda bulunmayın ülkemizin ciddi sorunları vardır bu sorunlar birlik ve beraberlikten uzaklaşılarak çözülmez bireysel Sevgi`nin bedeli seksen milyon insanın sırtına yüklenilmez bu seçim siyasi bir partinin başarısının ölçümü olacak bir seçim değil yarınların aydınlık günleri seviyorum diyerek tehlikeye sokulmaz. Sevgili vatandaşlarım siyasiler kazanmak için hiç bir çirkinliklerden uzak durmayacaklarmış gibi sözler kullanıyorlar onların sözlerine itibar göstermeyin insanlar arasına kin ve nefret tohumları ekmeyin. Siz siyasiler amacınız bir kişin gönlünü yapmak bunu yaparken çok kırıcı ve suçlayıcı sözler kullanıyorsunuz bu çok yanlıştır size önerim adil ve adaletli olun insanları günü kurtarmak için kullanmayın her tercihe saygılı olun


Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4198