AĞLAYAN ADAM‏

Evet bir ağlayan adam var ülkemizde bu adam on bir yıldır ülkenin başbakanı ne yaptılarsa onlarla birlikte

 Evet  bir ağlayan adam var ülkemizde bu adam on bir yıldır ülkenin başbakanı ne yaptılarsa onlarla birlikte yaptı ülkenin en seçkin yazarları, düşünenleri, askerleri  içeri attı. İş adamlarını ürküttü hayali bir sürü örgütler yarattı.  O günün savcısına kendi zırhlı  arabasını hediye etti, yargı süresidir saygılı olunması gerekir biz hukuk devletiyiz hukuk bağımsız dedi, Hopa ya geldi çeteler çarşıya indi diye ilçemi suçladı. Oysa çete onlarla beraber gelenlerdi o gün biz dedik o inanmadı şimdi ağlıyor devlet içinde devlet var diyor. Onlar senin adamların onlarla bu güne geldin ülkeme  sorun oldun biz onları dünde görmüştük bu günde siz neden geç kaldınız? Oyuncağınız elinizden alınacak korkusuna daldınız hatanızı hata ile kapatmaya çalışıyorsunuz bu tutumunuz ile ülkemi dünyaya rezil ediyorsunuz. İçinizde  birazcık ülke sevdası varsa istifa edin kendinizi dinlendirin bu tutumunuz ile sevdam olan ülkemi yönetemezsiniz.

                          Sevgili dostlarım keşke başbakana inana bilsem güvene bilsem de devletimiz içinde ki diğer devlete karşı birlikte mücadele etsem. Şu an karşı olduğu devletten gelen  birinin göz yaşları inandırıcı değil bu gün  mağdurların peşinde yarın yine kol kola olacaklar. Onlar başbakanın ilk  sevgilisi  unutması mümkün mü?  Bu gün ak dediğine yarın kara diyen işine geldiğinde yargı bağımsızdır deyip oğlunu ifade için davet ettiklerinde kıyametleri koparan bir başbakana ne  kadar inanmak gerekirse ben o kadar inanırım.

                           Sevgili okurlarım başbakanımız   üzgün, yorgun hep ağlıyor onu seven  ve sevmeyen herkes sahip çıkmalı onun gözyaşlarına bir son vermeli. Biz millet olarak hep ağlayanın  yanında olduk yine olalım  ve sayın başbakanımızı dinlendirelim. Mart seçimlerinde  oylarımız  ile bunun haberini verelim. Genel seçimde de uzun bir tatile gönderip dinlendirelim. Yazıktır, günahtır  sürekli ağlıyor kendi adamları ile birlikte kavga ediyor sıranın  bizlere gelmesini beklemeyelim.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9242