AH ALANLAR

Sevgili okurlarım 17 aralık tarihinden sonra sayın başbakan sürekli paralel devlet bize darbe yapmak istiyor diye konuşuyor

. Kim bu  paralel devlet silahları, tankları güçleri ne sizlerden on iki yıldır benim ülkemi  yönetiyor sizin ayıplarınız ortaya çıkınca başkalarını suçluyor. Masum rolü oynuyorsunuz bakın beyler dizi filminde değilsiniz kos koca Türkiye Cumhuriyet devletinin başındasınız sizin oyuncağını kaybeden çocuk gibi ağlama lüksünüz yok. Ülkede devletin dışında yasa dışı birileri varsa bunu ortaya çıkarmak benim görevim değil sizin işiniz işinizi ülkeniz için yapın. Suçlarınızı örtmek için sanal  gündemler  oluşturup milleti kandırıp, oyalamayın. Yeter artık her işin bir ilki ve sonu vardır. Sizinde sonunuz 30 mart seçimlerinde  belirlenecek seçim kazanmayı değil kaçmayı düşündüğünüzü  biliyorum hayır  yok kaçmak falan diyorsanız suçlandığınız tüm yolsuzluktan,  başta başbakan olmak üzere aklanın. Bu şaibe ile seçime girip size oy verecek olan kişileri suç ortağınız etmeyin.

                         Sayın başbakanım yurtsever yüzlerce kişilere kurmuş olduğunuz tuzağın ahı tuttu sizi Suriye de dökülen kanların   hesabı sorulur oldu. İnançlı  insanların dinini siyasetine alet ettin onların  oylarını gasp ettin, insanları benden olan ve olmayan diye ikiye ayırdın, kininizin takipçisi oldun. PKK terör örgütüne yaranmak için kaldırmak istedin, bebek katili ile görüştün şehitlerin kalbini incilttin, ülkenin en seçkin askerlerini içeri tıktın  daha saymama  gerek yok. Tüm bunların  ahı tuttu bilirsin etme bulma dünyasını sen ettin ve kendinde buldun. Cemaat ile tüm suçları beraber  işledin ortak oldun ortalık bozulunca da ağlar olup darbe yapacaklar diye gülünç duruma  düştün. Yeter artık başbakanım düş bu ülkenin başından yeter artık millet olarak çok  yorulduk.

                          Sevgili dostlarım bu iktidar ve bunun başı yüzlerce kişinin ahını bedduasını  aldı. Artık bunlara inanmayın, yalanlarına kanmayın ve suçlarına destek vererek ortak olmayın. Cumhuriyet tarihinde  böyle bir iktidar hiç olmadı bunca suçlamaların karşısında eğilip bükülüp  başkalarını suçlamadı. İnanın bana bunlar günahkar  ah aldılar. Binlerce kişinin hayatını zindan ettiler bu yetmemiş gibi komşu ülkelere karıştılar. Etrafımızda dost bırakmadılar karar 30 mart  seçimlerine kaldı. Bu şans iyi kullanırsak kendimizi de ülkemizi de komşu devletlerimizi de kurtarırız saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5359