ALLAH KOLAYLIK VERSİN

Değerli dostlarım gün geçtikçe zaman daralıyor ülkenin geleceğini tayın edecek seçime daha çok yanaşıyoruz biliyorsunuz cumhurbaşkanlığı seçimin ilk turu on Ağustos ta adaylar belli iki aday cumhurbaşkanlığına aday

Tayyip bey her yerin her işin kendisine bağlanması için aday.  Evet Tayyip Erdoğan ülkenin her şeyi olmak istiyor hem cumhurbaşkanı, hem başbakan, hem başkomutan, hem de parti başkanı. Soruyorum size değerli okuyucularım bu ülkede ondan başka adam mı yok? ALLAH aşkına. Tayyibistan  mı olacak burası . hedeflerinin 2023 olduğunu söylüyor yani cumhuriyetin yüzüncü yılı , yalnız gidişat pek iyi değil o zamana kadar beklide Türkiye cumhuriyeti kalmayacak ve devletin adı değişecek. Ülke şimdiden Tayyibistan oldu. Adamların yaptıklarına bir bakın Atatürk anıtlarına çelenk konulması yasaklandı, bazı valiliklerde ve kaymakamlıklardan sonra Ziraat bankası’nın adından da Türkiye Cumhuriyeti’nin simgesi olan TC ibaresi kaldırıldı. Bu kasıtlı uygulamalar birer alıştırmadır yavaş yavaş yaygınlaştırılıyor   amaç belli Türkiye cumhuriyetini silmek.

                          Sevgili dostlarım bunların niyeti açıkça belli olmasına rağmen milletimin seyretmesi beni kahrediyor bu ara vatan seninle gurur duyuyor diye bağıranlarda var  işte böyle bir ortamda Cumhurbaşkanlığı seçimine gidiyoruz. Adaylardan  Tayyip bey  Roma  imparatorları olan Neron ve Sezar ötesi yetkiler istiyor. Bunun içinde baskıcı bir yapının oluşturulması gerekiyor. Türkiye bu Başbakandan kurtulmalıdır, ülkemiz daha fazla gerilmeyi, kutuplaşmayı kaldıracak durumda değil. Zor bir coğrafyanın içinde yaşıyoruz orta doğu kan gölüne döndü her an bize sıçrayabilir onun için devletin başına hoş görülü, çağdaş, dünyada itibarı olan, orta doğuyu çok iyi bilen , yüzlerce ödül sahibi olan Ekmelettin İhsanoğlu nu getirmek gerekir diye düşünüyorum.

                             Değerli dostlarım bizi yöneten A.K.P iktidarı cumhurbaşkanlığı seçimleri ile uğraşırken orta doğuda bir facia yaşanıyor. Hem Suriye, hem Irak Türkmenleri, terör örgütü İŞİD karşısında bin bir güçlükle yaşamaya çalışıyorlar. Sahipsiz, silahsız, aç susuz olan Irak ve Suriye Türkmenleri  iktidarımızın basiretsiz tutumu nedeniyle tarihlerinin en karanlık günlerini yaşıyorlar. Suriyeli sığınmacılara kapısını açan A.K.P iktidarı Türkmenlere sığınma izni vermiyor ve onları terör çetesinin insafına terk ediyor. Böyle vahim bir ortam yanı başımızda yaşanırken kendini Ortadoğunun eş başkanı ilan eden Başbakan söz sahibi bile olamıyor. İŞİD denen terör örgütü günlerdir yurttaşlarımız rehin tutuyor ağzını açıp tek kelime söyleyemiyor işte bu adam cumhurbaşkanı adayı karar sizin ne diyeyim ALLAH ülkemizi kurtarsın.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5246