AMERİKA MI DOST‏

Merhaba,son on yılın kahramanı sayın Başbakan Amerikadan savaş izni alamadan döndü . soruyorum şimdi kendisine ne oldu sizlerin Amerika aşkı ben demedi mi

  Merhaba,son on yılın kahramanı sayın Başbakan Amerikadan savaş izni alamadan döndü . soruyorum şimdi kendisine ne oldu sizlerin Amerika aşkı ben demedi mi tek taraflı aşk hüsranla biter diye, bu devleti atalarım uçurumun kenarında kıl payı ile kurtardı  onlar asla savaş tarafı olmadı ama ülkesi içinde kimseden aman dilemedi adam gibi dik durdular vurdular vuruldular sonunda Türkiye Cumhuriyeti devletini kurdular ülkemiz işkal altında olduğu için savaştılar ama sizler iki bin teröristle baş edemediniz anaları bahane ederek kol kola girdiniz Amerikanın çizdiği senaryoya akil insan diye artistleri seçip oynatınız ne oldu şimdi dünya kamu oyu önünde rezil olduk siz sanıyordunuz ki Amerika Irakta olduğu gibi Suriye yi de yerle bir edecek orta doğuda sayın Başbakan kral olacak olmadı işte rezil oldu o güvendiği Amerika git Rusya’yı ikna et oradan Çine geç ondan sonra İrana uğra bunlar savaş için okey diyorsa ondan sonra bana gel bir karar veririz diye yol gösterdi.

            Sevgili dostlarım bu iktidar dış politikada koskoca ülkemizi rezil etti itibarımız tartışılır oldu bu ülke muz cumhuriyeti değil koskoca on altı dev Osmanlı imparatorluğun son halkası  bunlara bunu ilk seçimde hatırlatmalı. Bakın beyler ben ne iş istiyorum ne aş benim sevdam ülkem sizler bu sevdama zarar veriyorsunuz şahsı çıkarlarınız için geçmişimizi inkar ediyor, geleceğimizi karartıyorsunuz buna hakkınız yok. El bebek gül bebek tatiller falan filan yaşadığınız Esat ile kanlı bıçaklı oldunuz adamlar Türkiye terörist besliyor diye suçluyor yıllardır terörden çeken bir ülke bu suçlamalara karşı nasıl ses siz kalabiliyor anlamıyorum Amerikada rest çekti peki ne olacak şimdi Amerikanın göze alamadığı savaşı A.K.P simi göze alıp savaşacak. Ok yaydan çıktı git rusyaya ikna et, çini ve İranı da yanına al Suriye ile savaşalım inan ilk ben geleceğim ama siz bu devletleri ikna edemez iseniz gidecek misiniz evinize. Amerika çıkarı olmadan hiçbir devlete ne barış getirir nede savaş bunu on yıldır anlayamadınız ise bu ülkenin başında işiniz ne savaş çığlığı atıyorsunuz peki savaştığımızı var sayalım analar ağlamayacak mı, çocuklarını kaybetmeyecek mi, ülkem zarar görmeyecek mi?

          Bakın beyler bu vatan satılmaz çünkü siz almadınız alanı da tanımadınız, bayramlarını da yasakladınız siz size ait olan ne varsa gemi memi verebilirsiniz ama ülkemin ne bir karış toprağını nede bir ferdini amaçsız işleriniz için feda edemezsiniz iktidarda kalmak için Amerikanın her şeyine evet demek ne imiş öğrenin artık çünkü Amerika dost değil o tür ülkelerin dostu olmaz çıkarları olur sizler gibi sahsı çıkar peşine de koşmazlar ülkelerinin çıkarlarını düşünürler ALLAH aşkına ya kendinize gelin yada evinize dönün. Çıkar için ülkesini satanlar, bu milletin içine fesat ruhu katanlar, bunu bizlere yakıştırır mı toprakta yatanlar.                      

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9008