ANALAR AĞLAMIYOR?

Sevgili dostlarım adamlar analar ağlamasın diye ülkeyi böldüler
 Sevgili dostlarım adamlar analar ağlamasın diye ülkeyi böldüler, PKK doğuyu ele geçirdi yol kesiyor kimlik kontrolü yapıyor devleti tehdit ediyor, asker kaçırıyor, karakol yaptırmıyor, vergi topluyor, petrolden pay istiyor  v.s. v.s.  şimdi ne oldu ülke ağlıyor, toprak ağlıyor bu ülke için ölen milyonlar ağlıyor değer mi idi şahsi çıkar için terör örgütü ile  masaya oturup bebek katili ile pazarlık yapmaya. Bu ülke on altı imparatorluğun yok oluşundan doğan bir yerdir mevcut ülkemizde  elimizden  gidiyordu kurtuluş savaşlarından önce  tüm yurt  işkal altında idi o zamanın yiğit insanları analar ağlamasın diye düşünmedi onlar pazarlık etmedi analarla birlikte savaştı öldü öldürdü ama ülkesine başka bir bayrak diktirmedi şimdi sizler bu kutsal toprakların üstünde ikinci bayrak  arzulayanlara ses  çıkarmıyor barış diye  milleti avutuyorsunuz.

                                 Değerli okurlarım ben savaşı seven biri değilim ama söz konusu vatan olunca ne kendimin ne de oğlumun yaşamını düşünmem  Atalarımın kemikleri sızlasın istemem  bu ülke üniter yapısı ile anılır ve böyle anılmaya devam edecek bu toprakların üstünde ikinci bayrak isteyenler ve onları şımartanlar asla başarılı  olamayacaklar AKP si iktidarı  ve özellikle genel başkanı sayın Tayyip Erdoğan kendi çıkarını düşünüp ülkeyi ötelemeye uğraşması  sonuca ulaşmayacak bu millet bir kez hata yaptı  bu iktidarı ayakta tuttu başka bir hata yapma  lüksü yok. Beni kimse yanlış anlamasın ben Kürtlere karşı değilim yalnız  onlarla komşu olmaya karşıyım birlikte kurduğumuz ülke de  birlikte yaşamalıyız ayrılarak değil TC devletinin yasalarına  sarılmalıyız, ayrışarak bu ülkeyi  aydınlığa götüremez tam tersi uçuruma getiririz Amerika ve diğer emperyalist  ülkelere uşak olup onlar adına dağa çıkanlar ölen Atalarını düşünsünler ve ülkesine dört elle sarılsınlar.

                                  Sevgili dostlarım çok zor bir sürecin içine girdik kimse ülkeyi düşünmüyor şahsi çıkarlarını düşlüyor benim sevdam ülkem bu ülke için ağlamam gerekirse ağlarım ölmem gerekirse ölür anamın ağlamasına saygı duyar anlarım ama bir karış toprağımı barış aldatması ile kimseye vermem. Bu ülkeye barış bu iktidar ile asla gelmez çünkü bunlar kin ve nefretle bu güne geldiler şunu  açık ve net yazıyorum eline silah alıp dağa çıkanlar ve sözde devlet isteyenler ya ortak olduğumuz bu topraklarda yaşarız ya da sen bensiz bu toprakların dışında yaşarsın. Sana verilen taviz bu  milletin iradesi değil iktidarın  çıkarıdır her kim  ülkesinin çıkarını kendinden sonra düşünürse o gün gelir yok olur bunlarda tarih sayfalarına yok olanlar diye geçecek.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5711