ANNELER GÜNÜ?

ANNELER GÜNÜ?
 Sevgili dostlarım hepinizin anneler gününü kutlar tüm annelerin ellerinden öperim. Evet cennet annelerin ayakları altında denilecek kadar kutsal olan anneler yalnız  bu günde hatırlayanlar dünde şovlarını yaptılar. Siyasi kimlik sahipleri   oy için  konuştuklarını duydunuz şimdi soruyorum o konuşanlara on iki yıldır iktidarsınız ne verdiniz annelere onların geçimleri dışında her işine karıştınız doğumundan kuşamına gebeliğinden gülüşlerine kadar el atmadığınız bir şey bırakmadınız. Türban dediniz meclise soktunuz resmi kurumlara soktunuz  onları sömürerek iktidar oldunuz ama onlara hiçbir şey vermediniz hep  siz aldınız. Dün çıkıp anneler günü ile konuşmalar yapıyor yine oylarını talip oluyorsunuz. Eğer vicdan sahibi iseniz çıkarsınız televizyona tüm annelerden özür dilersiniz size laik olamadık sizlerin geçimine katkı sağlayamadık kadına şiddetin önüne geçemedik kadın cinayetlerinin  olmaması için bir adım atamadık dersiniz ama sizde nerde o yürek.

                Sevgili anneler bizlerin bu güne gelmesine en büyük katkı sağlayan ey güzel insanlar anneler gününüzü bin kere milyon kere kutluyor cumhuriyetin kuruluşunda  emek sahibi olduğunuz için sizleri şükran ve minnet ile anıyorum. Sizlerden özür dileyerek hiçbir sıkıntınıza derman olmayan sizleri yalnız kuluçka makinesi gözü ile bakan emek vererek kurduğunuz laik cumhuriyeti sonlandırma hesabı yapan bu iktidara 7 haziran seçimlerinde gücünüzü gösterin dokuz ay karnınızda beslediğiniz yemeden yedirdiğiniz çocuklarınızı geleceği  karanlık çağdaş bir dünyadan uzaklaştırmak isteniyor buna müsaade etmeyin.

                     Sevgili okuyucularım annelerinizi üzmeyin sağlığında kıymetini çok iyi bilin onlar sizin bu günlere gelmenizin tek mimarlarıdır bunu asla unutmayın sakın annelerinize yüksek sesle konuşursunuz  onlar çok hassas insanlardır  kırılır üzülürler lütfen annelerinizin mutluluğu  iyi bir söz bunu onlardan esirgemeyiniz. Tüm annelerin gününü bir kez daha kutlar ellerinden öperim. Saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5312