ARTIK GİTMELİLER‏

Merhaba değerli Artvin Post gazetesi okuyucuları.

 Ülke her gün kötüye gittiği bir dönemde insan ne yazacağına karar veremiyor . A.K.P iktidarı  üçüncü dönemdir iktidar bu süre içinde güzel işler yaptılar ama asla yapılmaması gereken işlerinde öncüsü oldular. Biliyorsunuz son günlerde Taraf gazetesi  yazarı Mehmet Baransu’nun ortaya attığı dosyalarla çalkalanıyor . 2004 yılında milli güvenlik toplantısında ilticaya karşı ve Fettullah Gülen cemaatını bitirme kararı alınıyor imzalar olan kişiler bu günde ülkenin en başında olanlar dokuz yıl bu karar saklanılıyor ne zaman dershane kapatma olayı gündeme geliyor kıyamet kopuyor . iktidar evet imzaladık ama yok hükmünde sayıp her hangi bir işlem yapmadık diye saçma bir savunma ile milletin karşısına çıkıyor Fettullah elimi, dilimi bağladılar diye isyan ediyor. Bu iktidarın nankör olduğu Atatürk ve silah arkadaşlarına yapılan uygulamalarla beli idi şimdi hoca efendilerine yaptıkları ile nankörlüğü devam ettirdiler , anlaşılıyor ki sayın Başbakan artık bunların oyuna ihtiyacım yok demek istiyor , doğru kürt açılımı adı altında yaptığı işler ile doğu ve güney doğu bölgelerimizde daha çok oy alacağının hesabını yapıyor, ama bir şey unutuyor sıkılan bir yumrukla barış hesabında, terör ile barışın olmayacağını gün gelecek anlayacak yalnız kaybeden kendi değil ülkem olacak işte benim sıkıntım bundan.

               Sevgili dostlarım sayın Başbakanın kıskançlık  hırsı başına iş alacak gibi ülkede kendinden başka güç görmek istemediği için elleri ile güçlendirdiği cemaatın ipini çekti artık oy hesabında onlar yok ama unuttuğu bir şey var gönülden Fettullah hocaya bağlı olan borçlu insanlar var onlarda şu an devletin önemli bölgelerinde onları artık Ergenekon, balyoz v.s v.s gibi siyasi davalar için kullanamayacak , hareket alanı daralacak ve ona buna saldıran bir Başbakan oluşacak yeteri derecede  asabi olan Tayyıp bey daha çok asabileşecek böylece ülkem daha çok zara görecek. Ben diyorum ki artık Başbakanın dinlenmesi evine çekilmesi gerek onu sevenler bu iyiliği yapmalı mart seçimlerinde dur demeli. Atmış oldukları imzalara sahip çıkamayan kişiler bu ülkenin yönetiminde bunun örneği dünyada yok adamlar imzalarını yok sayıyorlar ve yok hükmünde olduğunu söylüyorlar. Sen bankadan kredi al evrağı imzala ondan sonra borcunu ödeme imzanı yok say böyle bir zihniyet dünyanın neresinde var Allah aşkına biriniz çıkında bunu bir cevaplayın lütfen.

                 Evet değerli dostlarım ülkenin ne şekilde yönetildiği zaman geçtikçe, bunların ayıpları ortaya çıktıkça daha iyi anlayacaksınız dosyalar daha açılmamış açılınca kıyametler kopacak deniyor  ben kıyamet kopsun istemiyorum da .bu iktidardan kurtulmak istediğim için artık oy vermeyin, oyunuzla ülkeyi bölmeyin ele alemi üstümüze güldürmeyin. Mart seçimleri ne kadar önemli olduğunu gün geçtikçe daha iyi anlayacaksınız Türk kelimesinden rahatsız olanlar, Türk bir ırk değildir diyenler bu ülkenin başından gitmeli onları halk olarak göndermeli diye düşünüyor saygılar sunuyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 7731