ARTIK KANMAYIN‏

Sevgili okuyucularım iki yüzlü insanlar, çıkar peşine koşanlar, geldikleri yerleri unutanlar,

Sevgili  okuyucularım  iki yüzlü insanlar, çıkar peşine koşanlar, geldikleri yerleri unutanlar, Atalarını inkar edenler, ülkeyi değil şahsi çıkarlarını düşünenler beni oldum olası rahatsız ediyor. Ben benim gibi düşünmeyenlere  asla  saygısızlık yapmam, ülkeyi  uçuruma götürenlere bile hakaret varı  konuşmam.  Yalnız siyaseti dil ile değil  de din ile yapanlara asla saygı duymam. Ülkenin gelindiği yeri  sanıyorum bilmeyen yok. Buraya  nasıl geldik AKP sinin kendini  dürüst, namuslu,çalmayan, yüce Mevlamdan  korkan, türbanı dini  simge yaparak kullanması ve yüzde doksan sekiz Müslüman olan ülkenin  bunlara kanması ile  geldik. Şimdi bunların sözlerine kanıp  üç dönemdir iktidar olmalarını sağlayan  yüce milletime  soruyorum. On iki yılda siz ne kazandınız sizin verdiğiniz  oylar ile iktidar olanlar ne kazandı. Sayın başbakan ben bu yola yamalı pantolon  ve delikli  ayakkabı ile girdim dedi. Bugün giydiği ayakkabı  bin beş yüz dolar serveti dünyanın  bir çok liderinin  üstünde  peki oy veren sizler  bu süre içinde ne kazandınız?

              Yeter artık kendinize gelin  kandırılmış olmanın  sıkıntısını en azından  seçim sandığına  yansıtın, birey olduğunuzu  artık biat etmeyeceğinizi hissettirin  bunlara lütfen  rica  ediyorum sizlerden. Kutsal dinimizi  ortaya attılar  ter temiz duygularınızı sizden çaldılar, servetlerine  servet kattılar, sizlerin ağzına da bir damla bal çaldılar bundan  ötürü mü  oy veriyorsunuz? Kendiniz kandırılmış  olarak  his etmemeniz  mümkün değil. Çünkü  bir çoğunuzu  tanıyorum  ay başını zor getiriyorsunuz ya onlar işte bunları düşünün ve  artık kanmayın. Önümüzde  varlığınızı  his ettirecek.  Kendinize, ülkenize, dininize, kimliğinize  sahip çıkacak bir seçim var işte bu seçimi çok iyi değerlendirin başınızı yastığa koyduğunuz an  bir düşünün üç dönemdir oy verdiklerim almış  başını gitmiş. Ben nerdeyim diye  bir kendiniz  arayın şayet bulursanız ne mutlu size.

                 Evet sevgili dostlarım bit tabir vardır hırsızın suçu varda çaldıranın suçu yok mu diye. Doğru bizler  kendilerini onlardan  görmeyenler  hepimiz suçluyuz. Ufak olsun  bizim olsun  düşüncesi ortadan kaldırılmadığı süre  bu tür insanlar hep olacak, onlarda bu insanları hep kandıracak. Özel eleştiri  yapmadığımız süre, halkın sesine kulak tıkadığımız an bunlar hep olacaktır. Mart ayında  seçim var insanlar ben asla  AKP sine  oy vermem  diyor, ama size de  küsmüşüm demeyi   ihmal etmiyor. Ben küsenlerin haklı olup olmadığını  asla ve asla tartışmam. Tartışacağım tek konu onların oylarına  ihtiyaç olduğu ve  o oyların   geri dönmesi gerektiğidir.  İşte onun için örgütleri  her yerde göreve  davet ediyorum. Kimse yanlış anlamasın ben CHP si  örgütlerinden söz ediyorum seçimleri  başkan adayı değil örgüt kazanır örgüt kaybeder. Kaybeden örgüt olmak istemeyen varsa  kazanmak  için  gururunu  ertelesin. Herkesin ayağına gitsin ve kendiniz iyi anlatsın.

                  Değerli okuyucularım  gün düşündüğünüz, kin ve nefret  içinde  olmanız  gerektiği gün  değildir.  Kişi veya  kişilere küserek  memleketi düşünmeme günü hiç değildir. Bana küsmeniz anlar sizler için barışmak  gönlünüzü almak için uğraşırım ama  partinize  kızmayı anlamam.   Bu konuda  haklısınız diye sizleri avutamam.  Zamanın milletin  aleyhine  çalıştığı  günümüz Türkiyesin de  hiç kimseye  yalvaramam bile demiyor  isem bilin ki artık insanlarım kanmasın bunlara oylarını kullanmasın diyedir.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4704