ARTVİN?

ARTVİN?
Merhaba sevgili Artvinliler  7 haziran seçimine kısa bir süre kaldı zor bir sürecin ardından sandığa gideceksiniz. Yaşanılan süreci erteleyip ülkede bir daha AKP iktidarı olmamalı diye düşünüp buna odaklanmalısınız. Bizler millet olarak sürekli mağdurun yanında olduk. Üç dönemlik bu iktidar sürekli mağduru oynayarak  oylarınızı aldı ve ülke mağdur kaldı. Şu an mağdur olan Türkiye cumhuriyeti demokrasi ve topraklarımız madem bu güne kadar mağdurun yanında oldunuz bu seçimde de mağdur bırakılan ülkenizin yanında olun. Sizlerde biliyorsunuz ki adil bir seçim kampanyası yürümüyor. İktidar partisi  devletin tüm  imkanları ile süreci yürütüyor yetmemiş gibi tarafsızlık yemini eden sayın cumhurbaşkanı da onlara destek oluyor soruyorum size  mağdur olan burada kim?

                  Sevgili Artvinliler  tarihi seçimde sizlere tarihi bir görev düşüyor ilimizde AKP si vekil çıkarmamalı ülkenin düzeni rejimi değişsin diye taraf olmamalısınız her biriniz eğitimli insanlarsınız ülkemiz itibar kaybediyor nedeni de bu iktidar. Siz bunların yanında durmamalısınız üç dönemlik alışkanlığınız inada dönüşmesin söz konusu vatan bunu unutmayın. Ülkenin kuruluş ve kurutuluş günlerini bir kez daha okuyun ne zorluklar  altında kurulan bu ülkeyi oylarımızla yıkmayalım . rejimle, parlamenter sistemle, demokrasi ile kimsenin oynamasına müsaade etmeyelim. Sizlere tüm samimiyetim ile yazıyorum üç dönemdir bunlara verdiğiniz gücü bunlar sizin için kullanmadı şahsi çıkarları ve ülkenin değerlerini yok etmek için kullandılar. Bunu görün ve kararınızı verin rica ediyorum.

             Değerli okuyucularım herkesin evi yeri olan camilerimizde  siyaset yapmaya  başladılar. Kutsal olan her şeyi siyasi çıkarları için öne sürdüler böyle bir zihniyete karşı dik durmalısınız bunlara oy vermeyerek  camilerimizi de kutsal olan inançlarımızı da bunların elinden almalısınız. Adil ve adaletli olmayanlara karşı insanlık görevinizi  sandıkta yapmalısınız evet tüm olumsuzluklara karşı inadınızdan ve alışkanlığınızdan vazgeçmeyip yine destek olursanız ne diyebilirim sizlere canınız sağ olsun demekten başka. Saygılarımla. 
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4987