Artvin`de seçim

Sevgili dostlarım zaman her gün kısalıyor.

 Sevgili dostlarım zaman  her gün kısalıyor. Tarihi seçime iki aydan  az süre kaldı bu süreci çok iyi değerlendirmeli, her eve her kişiye bize oy vermez düşüncesi taşımadan tek tek ayağına  gidilmeli. Artvin`in geneli iyi ama sıkıntılı bölgelerde yok değil Arhavi ilçemizi geri almamız sürpriz  olmaz. Çünkü iktidar bu ilçemize çivi çakmadı eski millet vekilimiz sayın Yüksel  Çorbacı  bir dönem önce kendisini suçlayan  kişilere karşı gücünü ispatlamak arzusunda bu da onun  doğal hakkı mevcut aday Musa Ulutaş kardeşimle kol kola girmişler onun için çok emin ve net konuşuyorum Arhavi Belediyesi CHP sinin  Hopa benimde yaşadığım bir ilçe dört yıl gibi kısa bir sürede bu güne kadar görülmemiş işleri başaran sayın Turan Kasımoğlu ve ekibi yapmış olduğu hizmetlere bakan olursa  açık ara seçimi alırız ama bu bölge diğer  ilçelerimize göre çok farklı iktidar partisi ile yarışacağız düşünürken içimizden birileri de aday oldular. Seçimin sonucunu etkiler mi bilmem ama  tedbiri elden hiçbir zaman bırakmamak gerek onun için CHP si ilçe örgütü bir bir çalışmalı Turan Kasımoğlu`nun yapmış olduğu  hizmetleri çok iyi anlatmalı. Küskünler  dedikodusunu  bir an önce ortadan kaldırmalı.

                                Evet sonra Borçka bu bölgemiz çok farklı üç dönemdir solcuların oyları ile seçilen MHP li başkanı indirmek zor ama  imkansız değil. Ona verilen sol oylar geri alınır insanlara ülkenin durumu çok iyi anlatılırsa ve iyi çalışılırsa seçim alınır. Murgul bu bölgede pek sorun yok. Artvin merkezde dördüncü dönem aday olan Emin beye karşı biraz tepki var. Bunun yanında CHP sinin genç,akıllı,  dinamik bir il başkanı var. Bunun etrafında insanlar dik durur, bazı şeyleri unutur veya ertelerse sıkıntı olmaz. Başbakanın atadığı kişiye karşı seçim kazanılır. Ardanuç en rahat bölge yazmaya gerek yok. Şavşat sıkıntılı mevcut başkana tepki diye ilçe örgütü istifa ederek yanlış yapmış inşallah bu yanlışları seçim sandığına yansımaz. Orada iş sayın  vekilimiz Uğur Bayraktutan`a düşüyor.

                     Sevgili  okuyucularım bir de Yusufeli  ilçemiz var o bölgede harika insanların yaşamasına rağmen bir türlü seçim kazanamıyoruz. Onun için AKP sine de  kazandırmamamız gerek. Kemalpaşa belde mi özellikle sona bıraktım. İki dönem CHP si belediyesi yönetti  şimdi  birileri çomak sokmaya çalışıyor. Ben o bölgemde ki insanlara sesleniyorum. Şu an CHP si aday ilçe örgütünden  gelen yıllardır esnaflık yapıp tüm insanlara yardımcı olan bir kardeşimiz seçildiği an çok iyi işler yapacağına emin olduğum için Kemalpaşa  da yaşayan ve kendilerini solun neresinde olduğunu  düşünmeden bu kardeşimizi desteklemesi temennim  bu ortamda hiç kimse farklı konulara girmeden ülkeyi karanlık yarınlara götüren AKP si zihniyetine karşı tek yürek tek ses olmalı. Bunların 30 mart seçimlerinde sandığın dışına çıkarmamalı. Saygılarımla. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5012