ARZ VE TALEP‏

Sevgili dostlarım sabırlı ve çok akıllı olma sürecine girdik. İktidar milleti tahrik etmek için her yöne deniyor isteklerine karşı çıkanları acımasızda cezalandırıyor.

       Sevgili  dostlarım sabırlı ve çok akıllı olma sürecine girdik. İktidar milleti tahrik etmek için her yöne deniyor isteklerine karşı çıkanları acımasızda cezalandırıyor. Kendi sonlarını görenler milleti korkutarak özgürlüklerine müdahale ederek tek adamlık sevdasından tek millet arayışı içindeler. Etnik kimliklere, özgürlüklere, demokrasiye, insanlığa saygısını  yitirmiş  olan kişilere direnmek insanlık onurudur.  Yalnız direniş ülkemizin çıkarları doğrultusunda demokratik ve halkın  istekleri doğrultusunda olmalı. Halk kavga istemiyor çocuğunu biber gazının içinde  aramayı sevmiyor işte bu halkın arzusu onun için savaş seçim sandığında sonlanmalı. Bu iktidara bir daha ülke yönetimi şansı tanımamalı.

                                Evet sonunda anayasa mahkemesi başkanı sayın Haşim Kılıç bile suskunluğu bozup içki açılımın da sayın başbakanın  sarf ettiği sözler için  bu insanların özgürlüğüne müdahaledir diyorsa  o sözleri  için  yandaş basın bile  susamıyorsa bunların sonu önümüzdeki seçime kadardır. Ben iktidardan beklenti içinde olan yurttaşlarıma hatırlatmak istiyorum. Şahsi beklentiniz ülkenin çıkarlarının önünde değildir. Bir ülkenin yok oluşunu seyretme  lüksü hiç birimizde yoktur olmamalıdır. Her alanda milleti yok sayıp TC yi ortadan  kaldırıp  bu ülkede başbakanlık  yapılamayacağını  bu güne kadar söylemediniz artık ülke  uçurumun sonunda ya çekip alacaksınız ya da  kendiniz ile birlikte bu milleti  atacaksınız. Düşünmeye bile zaman yok önümüzdeki ilk yöresel seçimde ilk adım atılmalı belki  yola gelirler düşüncesi asla hiç birimizde oluşmamalı.

                                   Sevgili dostlarım benim sevdam  ülkem ben sizlerden  kendim için bir şey istersem namerdim. Dün AKP li olan arkadaşlarım belki o günlerde haklıydınız ama bu gün söz konusu olan  bir ülke, bir cumhuriyet bir devlet milletin isyanı var bu isyan sizi de bizi de ülkemizi de yok eder. İşte  onun için isyanı dindirelim kendimize gelelim  ilk seçimde  bu  iktidarın  görevine son verelim arz ve talep eder  saygılarımı sunarım.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4464