Atanızı cezalandırmayın

Sevgili okuyucu dostlarım biliyorum son günlerde ülke çapında gelişen aday sıkıntıları ve bundan doğan tepkilere karşı düşünüyorsunuz

Sevgili okuyucu dostlarım biliyorum son günlerde ülke çapında gelişen aday sıkıntıları ve bundan doğan  tepkilere karşı düşünüyorsunuz. Özellikle muhalefet partisinde adayları beğenmeyen kişilerin istifa etmesi haykırması sizleri rahatsız ediyordur. Evet bende rahatsızlık duyuyorum. Ülkenin bölünmesi,parçalanması, demokrasinin askıya alınması söz konusu olduğu yerde hiç kimse kendi için bir şey istememeli. Gösterilen  her tepki  ülkenin uçuruma giden yolda atılan bir adımdır. Bu iktidarın zulmünden  kurtulmak gerektiğini kavrayamayan hiç kimse CHP sinin içinde siyaset yapmamalı. Gün kavga günü değil gösterilen adayların yanında kenetlenme günüdür. Bu parti yüce Türk milletinin partisidir. Kimsenin milletine küskünlük, kırgınlık, şahsi işleri beklentileri yerine getirme hakkı yoktur. Bekleyen  yetmiş altı milyon insan var bunların üstünde kimse olamaz, onların bekledikleri tam bağımsız, özgür, insanca yaşamak ve  hukukun üstünlüğüdür bu ülkede  önce bunları sağlayın sonra  kime neye küserseniz küsün.

                  Bakın beyler siyaset yapma devri yok ülkenin utanç verici durumu ortada dururken siyaset yapmanın hiçbir anlamı yok. Siyaset demokratik ortamda özgürlüklerin olduğu ülkelerde yapılır. 30 mart seçimleri ideoloji veya birilerinin küskünlüğü ile yapılacak bir seçim değil kim siyaset yapmak istiyor devrimci olduğunu iddia ediyorsa önceliği bu iktidardan kurtulmak olmalı. Bununda tek çözüm yeri seçim sandığıdır. Bizler AKP karşıtları tüm yurttaşlar  bu bilinç ile hareket ederlerse ülkenin önünü açarlar. Aydınlığa çıkılacak yolda pencereye aralarlar aksini ben düşünmek istemiyorum düşünen varsa gitsin AKP sine katılsın. Kızarak, kırılarak, partisine ihanet ederek dolaylı olarak zaten AKP li oluyorlar bari açıktan olsunlar da bizde sayımızı bilelim.

                     Sevgili dostlarım bir düşünün bir kişiye kızıp bir ülkenin yok oluşuna katkı sağladığınızı  içinde yurt sevgisi olan, bu ülkenin nasıl kurulduğunu okuyan herkes elini vicdanına koysun ve bir kere değil birkaç kere düşünsün. Ülkem ne halde ben ne yapıyorum desin işte o zaman kendisi de rahatlar, ülkesinin de rahatlamasına katkı sağlar. Evet sevgili küskünüm diyenler  sizin ruh halinize seçime kadar değişmez ise en büyük hatayı Atalarınıza, kurtuluş savaşında bu ülke için ölen tüm yurttaşlara yaparsınız. Gün kişiye küsme günü değil ülkemiz için şehit olan Atalarımızın  ruhunun şad olma günüdür. Ya oylarınız ile geçmişinize vefa borcunu yerine  getirirsiniz ya da Atalarınıza  en büyük cezayı verirsiniz o dünyada da onların hesabı siz verirsiniz. Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5060