ATIN GİTSİN‏

Sevgili dostlarım on bir yıldır iktidar olanlar bu ülke için bir sorun oldu.

 Sevgili dostlarım on bir yıldır  iktidar olanlar bu ülke için bir sorun  oldu. Adamlar Türk kelimesinden rahatsız iyi bari  kimliğimizde yazılı olan  TC  harflerini de silin atın  ilk okul  çocuklarına  kadar düştünüz. Türküm doğruyum  çalışkanımı  sildiniz evet içinde ki bazı sözler size uymuyordu doğru değildiniz çalışkan hiç değilsiniz ne mutlu  Türküm diyemezdiniz. Ama diyenlerin ve olanların suçu ne  ufacık Gürcistan bile en büyük  Gürcistan diyor. Sizler Türk demekten    rahatsız oluyorsunuz. Hiç sıkılmadan birde  demokratik paket diyorsunuz. Sizin suçunuz yok  doksan yıldır karşı olduklarını demokrasi ismi ile tek  tek yok ediyorsunuz. Bu sizde olan yılların birikimi  ve isteği idi ama benim anlamadığım  bu millet nasıl bunları kabul edecekte sinesine çekecek mart ayındaki seçimlerde bunun cevabını alacağız. İnşallah.

                       Şu demokrasi ne büyük  bir güç kendisini hiç sevmeyen   kişilere bile yardımcı  oluyor. Daha dün sayın başbakan  ne konuşmuştu demokrasi için  işim olduğu sürece ona yapışır  işim bitti mi söker atarım dememiş miydi? Ben yıllardır bir şeyler yazıyorum çıkarım için yazsam bunlardan  olurdum ama  ülkemin bölünme noktasında  çıkar beklemek hem bu dünyayı hem de ahreti insana  zehir  olur. Yalaka basını her gün okuyoruz Tayip bey ne dese   ökeliyor   ve alkışlıyor gelenekleri hiçe sayan  ülkenin uçurumun kenarına geldiğini  göremeyen  gazetecilere ben asla   gazeteci demem diyemem.

                        Evet sevgili  dostlarım  arkanıza  bir bakın  bu ülke  nasıl kurulduğunu bir düşünün ve bu gün on bir yıldır iktidar olan AKP sini   bir değerlendirin. Terörist başı  ile oturup  paket  hazırlıyorlar bunu da şehitler ve ailelerine  demokrasi diye yutturuyorlar. Ülkede on sekiz etnik kimlik  var  her biri için ayrı ayrı yasa çıkaracaklar.  Koltuklarına yapıştılar kalkmamak için ellerinden gelen çirkinlikleri yapacaklar. Lütfen aklımızı  başımıza alalım. Üniter yapımız  ve misaki  sınırlarımız ciddi bir  şekilde   tehlike altında  gurur duyduğumuz kimliğimiz suç oldu. Türk kelimesi  bunları rahatsız etti. İlk seçimde  raydan çıkan bu adamlara dur demez isek bildiğiniz bir yoldan gitmemiz mümkün değil. Adamlar nereye  götürmek istiyorsa oraya gideceğiz birey olmaktan çıkıp  biat  edeceğiz yaşamayı değil yaşatılmayı seçeceğiz.  Evet bu dediklerim sizi rahatsız  edecekse sandıkta ona göre oy kullanın  bir file kumanyaya değil. TC kimliğinizin  onurunu kurtarın.  Ey   AKP li vekiller  bu yağmurdan sizde  nasibinizi  alacaksınız. Sayın başbakana uyarsanız TC ismini kimlikten de  atacaksınız. Peki torunlarınıza karanlık gelecek mi   hazırlayacaksınız   bu şekilde  o dünyadan da  mı olacaksınız.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8899