AYAĞINIZA SAĞLIK‏

Sevgili dostlarım hopa da dört gün süren plaj voleybolu bu günü sona eriyor. Musabakalar hava şartlarına rağmen bu güne kadar heyecanlı ve eğlenceli tamamlandı.

             Bu yıl uluslar arası katılımcıların da oluşu ayrı bir zevk ve heyecan yarattı on beşinci plaj voleybolu bu gün  şampiyonluk maçları ile sona erecek. Taraftarları şimdiden  seneyi beklemeye başladılar. İşin mimarı olan İbrahim Dağıstanlı her yıl yenilikler üstüne  koyup  bu güne kadar  getirdiği sporcuların önümüzdeki yıl yenilerini ekleyip getireceğini  düşünmemiz bizleri şimdiden heyecanlandırıyor. İlçe ve bölge halkı ile birlikte naklen yayınla tüm spor severlere güzel saatler  geçirmesine vesile olan sayın  Dağıstanlıya  Hopa belediyesine sahip çıkıp desteklememiş insanı bir görev olduğunu düşünüyor ve katkı sağlayan  tüm sponsorlara  teşekkür ediyorum.

                            Evet sevgili genç sporcu arkadaşlarım bizleri gelişiniz ile birlikte kişiliğiniz, kibarlığınız, centinmenliğiniz  bir sporcunun  yapması gerekeni yaptığınız için sizlere çok teşekkür ediyor ayağınıza yüreğinize sağlık diyor, bundan  sonra ki yaşamınızda sağlıklı ve başarılar dolu yıllar temenni  ediyor gözlerinizden  öpüyorum. Gerçekten spor dalının  içinde en çok voleybolu taktir etmem beni  yanıltmadı.  Spor dediğin işin içinde kavga olmayacak kin ve nefret  güdülmeyecek. İşte bunların hepsini  dört gündür seyrettiğim  plaj voleybolunda gördüm. Kaybeden kazanmış kadar seviniyor rakibini kutluyor yemeği beraber yiyor aynı otelde konaklıyor işte sporun özü dedikleri bu ben  bunu gerçekleştiren ve bizlere bu güzellikleri yaşatan tüm sporcu kardeşlerimi tek tek bir kez daha kutluyorum.

                        Sevgili dostlarım Hopa   her şeyin en iyisine laik bir ilçemiz  musabakalar  boyu hava şartlarına rağmen  maçları izleyen seyircileri de  kutluyorum. Katılımı daha yüksek bekliyordum ama istediğim   gibi olmadı ben bunu hava  muhalefetine bağlıyor final günü olan bu güne  tüm halkımı davet ediyor iyi seyirler diliyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9348