AYIP iŞLER

AYIP iŞLER
Sevgili okuyucularım anlaşılıyor ki yeni kapı ruhu günü kurtarmak için oluşturulan bir ruhmuş. Sayın adalet bakanı referandumda evet oyu vermeyenleri terör örgütleri ile aynı düşünüyor onlardan farkları olmadığını yorumluyor bu değil bir bakanın ülkesini seven hiç kimsenin sarf etmemesi gereken bir sözdür. Yarın evet demeyeler muslüman değildir derlerse şaşırmayacağım . Ülkenin böyle sıkıntılı günlerinde milleti ayrıştırmak devleti yöneten kişilere hiç bir şey kazandırmayacak çok daha sıkıntılı günler hazırlayacak. Evet sayın bakanım ben yaşam şeklimi kendim seçeceğim için tek adamlığa hayır diyorum hiç bir terör örgütleri ile işim olmaz hepsine nalet okurum . Bu oylam a Meclis kararı ile alınmış bir karardır milletin iki tercih Hakkı var ya evet diyecek yada hayır siz milletin tercihlerini terör örgütleri ile ilişkilendirmeniz asla adil ve adaletli değildir. 
Değerli okurlarım başka ülkemiz yok bu ülkenin yarınları bizim birlik ve beraberlik içinde göstereceğimiz duruş ile şekillenecek, bir çok belalar önlenecek şayet bizler siyasetçiler gibi bireysel çıkar için ayrıştırıcı sözcüklere itibar gösterirsek işin içinden çıkılmaz bir hal alır çocuklarımıza yaşanılır bir ülke bırakamayız. Biz vatandaş olarak bizden ne istediğini biliyor bunun Kararını vermek için seçim sandığını önümüze gelmesini bekliyoruz. Sevgili siyasetçiler ülkenin yüzde yüzü hainmiş gibi sözcükler kullanılıyor evet diyecek olan kişiler hayır diyenlere haylin diyor hayırcılarda evet diyenlere aynı şekilde hain suçlaması yapıyor , kararsızlarda her iki gurupta sen vatan hainimisin Nasıl tarafsız olursun diye suçluyor. Böyle bir tabloda ülkenin tamamı hainlikle suçlanılıyor bu çok vahim bir tablo her kes özgür iradesi ile karar vermeli hiç kimse kararından ötürü vatan hainliği ile suçlanmamalı seçimden sonrada hayat devam edecek onun için kırmadan, kırılmadan, ayrışmadan süreci tamamlamalıyız . 
Evet sayın adalet bakanım referandum isteyen sizlersiniz kararı verecek olanlar ise bizleriz ama görüyoruz ki bizim adımıza karar veriyor hayır diyenleri terör örgütleri ile iş birliği yapıyor diye suçluyorsunuz bu suçlamanızı bir hayırcı olarak ret ediyorum ve evet diyecek olanları şimdiden tebrik ediyorum biz hiç kimseyi düşüncesinden ötürü suçlanamaz ona olur olmaz çamur atamayız. Sayın bakınım ülkeyi yönetenlerin görevi milleti ayrıştırmak veya düşüncelerinden ötürü itibarsızlaştırmak görevlerinizin içinde olduğu bir durum olmadığını düşünüyor, birlik ve beraberliğin korunması için azami itinayı göstermenizi arz ediyorum saygılarımla
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4516