AYIPTIR‏

Sevgili dostlarım ben ömrümde böyle bir iktidar ve başbakan görmedim.

  Sevgili dostlarım ben ömrümde  böyle bir iktidar ve  başbakan  görmedim. Elin oğlu mahkemelerde  Kürtçü ifade  veriyor devlet dairelerinde  memurlar  Kürtçe konuşuyor şehirlerde reklamlar Kürtçe,  iş yerlerinin adı Kürtçe olarak  değiştirilmiş, kendi güvenlik  birimlerini kurmuş bölge olmuş Kürdistan  idare  eden  KCK halkın adı kürt halkı adamlar nerde ise Türk bayrağını indirip PKK bayrağını asacaklar. Sayın başbakan tüm bunlara rağmen milletin gözünün içine bakarak 2. devlet isteyenler kusura bakmasın  onlar kendilerine nerde  devlet bulurlarsa buyursun gitsinler diyor. Bu kadar  da  pişmişlik olmaz sen vermişsin onlar almış şimdi konuştuğu  söze bakın. Bizde biz söz vardır geline tecavüz  edilmiş ev sahibi cami kapatıyor diye. Terör örgütü lideri ile gidip pazarlık yapılıyor  kandile elçi gönderiliyor seçim yanaştı diye ülkenin başbakanı yalan konuşuyor devlet falan yok diyor. Adamların başka bir  isteği var mı? herifler devlet içinde söz de devletini kurmuş bizimkiler   hayal peşinde  birde Kürtçe  eğitime karşı olduğunu söylüyor peki o zaman  devlet eli ile Kürtçe televizyon  niye kurdun  Kürtçe savunmaya niye izin verdin. Doğuda Türkçe  olan tüm isimler Kürtçe olarak niye değişiyor sen sarı öküzü ver ondan sonra çık televizyona  yalan konuş ayıptır, günahtır bu millete yazıktır.

                        Bakın beyler ülkenin bekası için bu iktidarı ilk seçimde sandıkta çıkarmamalıyız. Ülkemizi dünyaya rezil eden  bir ikinci iktidar tarihten bu güne kadar yoktur ama bunlar var ve gözünüze  bakıp sizden oy isteyecekler taktir mutlaka  seçmenlerin benim görevim demokrasiyi istiyorsanız   savaş değil   barış diyorsanız, komşu ülkelerimizle küs kalmayı düşlemiyorsanız bu iktidara dur demelisiniz ben kendim de görev saydığım  tüm olumsuzlukları sizlere sunuyorum. Yine de karar sizin. Evet bir yıla  yakın ülkemizde şehit haberleri gelmiyor Allaha şükür  inşallah  hiç gelmez ama   ver kurtul ile bunu başardınızsa kimin malını kime veriyorsunuz adamlar istedikçe   sizler de verdikçe şımardılar ülkemiz  bölünmenin eşiğine geldi  bu millete  haksızlıktır. Yaptığınız işe Kürtler için de Türkler  ve diğer yurttaşlarımız içinde  adaletsizliktir.

                   Sevgili dostlarım demokratikleşme  adı altında çözülme  sürecine girdik doyumsuz terör   örgütü TC devletini tehdit  ediyor TC yi   yönetenler susuyor ve bunun adına barış  deniyor. Adamlar iktidar aşkına ülkeyi çıkılması zor işlere doğru götürüyor millet olarak biz seyrediyoruz duyarlı  vatan severler seçim  sandığında  bu iktidara dur demez ise tüm olmaz denen işlere hazır olmalı. Usta başbakan konuşuyor peki konuştuklarına sahip çıkıyor mu  yoksa dün konuştuğunu bu gün yalanlıyor mu? Suriye ile  savaş isteyen  dünyada tek lider olarak  tarihe geçen sayın başbakan artık kendine gelmeli. Ülkeyi bölmemeli, insanları ayrıştırmamalı adil ve adaletli olmalı bunları başarır ise oyun başbakanın  başaramaz ise sizlerin oyu kimin? Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4609