BAŞKOMUTANIM‏

Merhaba sevgili dostlarım cumhur başkanı seçimi bitti

Merhaba sevgili dostlarım  cumhur başkanı seçimi bitti, kazanan belli oldu ama dedikodular zirve yapmaya devam ediyor. Sayın Tayyip bey Abdullah Gül bey’in siyasete döneceği sinyalini alınca apar topar kongre kararı alıp 27 Ağustos  günü tek madde ile partisine genel başkan ve aynı seçilen kişiyi başbakan atayacak Abdullah bey cumhur başkanlığı süresi devam ettiği için partisine kayıt yaptıramadığından aday olamıyor ancak bir sonraki kongre gününe kadar bekleyecek. Tayyip bey bilerek eski kardeşinin önünü kesti neden bilmem dün cemaat ile can ciğer iken bu gün can düşmanlar Tayip bey bu ne zaman neden birine küsecek belli olmuyor en ufak çıkarı söz konusu oldu mu oğluna  bile hoş görü duymayacağı bir yapısı var adamın yaratılışı bu değiştiremeyiz biliyorsunuz her seçip  sonrası balkon konuşması yapar  devlet adamına yakışır şekilde konuşur gürler balkondan indimi konuştuğunu unutur aynı hataları yapmaya devam eder.


                   Sevgili dostlarım millet olarak Tayyip beyi  aşağı indiremedik ama yukarı çıkardık  ilk icraatı kardeşim dediği Abdullah Gül’ün yolunu kesmek oldu doğrumu bu yaptığı bilmem ama ben Abdullah gülden olsam kongreye üç gün kala istifa eder gider A.K.P sine kayıt olur ve genel başkanlığa adaylığımı açıklarım bun yapabilecek cesareti var mı bilmem ama bir şeyler mutlaka olmalı hırsı ve kini bitmeyen bir adamı bu ülkede tek yaparsak başımıza daha çok işler gelir. Daha şimdiden  ana yasayı takmıyor koltuğuna oturunca hiç takmayacak burası İngiltere değil ki  anayasa olmadan da yaşayabilelim biliyorsunuz İngiltere devletinin yazılmış bir anayasası yok bizde var ama uymak istemeyen biride var bu yarınlar için çok tehlikeli bir durum.


                  Evet bir defa ey TÜRK MİLLETİ  demeyen sayın çiçeği burnundaki Cumhur başkanım milletin adını koymadan bu millete ve askere nasıl Baş komutanlık yapacaksınız bilmiyorum ama edeceğiniz  Cumhur başkanlığı yeminine sadık kalacak mısınız  yoksa balkon konuşması gibi mi yapacaksınız daha önce ettiğiniz yeminlere pek sadık kaldığınız söylenemez ama her şeyin bir ilki olurmuş inşallah sizin ilkinizde edeceğiniz yemine bağlık olur. Bu güne kadar yerle bir ettiğiniz örf ve adetleri, milli değerleri ,  dünyada kaybettiğimiz onur ve gururumuzu sizin cumhur başkanlığı döneminizde geri almayı düşünüyoruz bunu başarabilecek misiniz ? yüce milletin laik cumhuriyetini ve bölünmez bütünlüğünü baş komutan olarak sağlayabilecek misiniz ? inanın bana bu dediklerimi yapın geçmişteki sizin için ortaya atılan tüm iddiaları unutacağım ve ölene kadar size minnettar kalacağım hakkımı da helal  edeceğim arz eder saygılar sunarım.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8664