BEBEĞİM‏

Merhaba Esra bebek beni duymaz, yazımı okuyamaz, suçlu kişileri bulamaz yaştasın.

Bu gün kendilerini Müslüman olarak gösteren çetelerin elindesin sen onları tanımaz, bilmezsin. Yarın büyüyecek  o günleri hatırlama bile hatırlamayacak yaştasın çünkü sen bir bebeksin.  Kusura bakma senin için yasak geldi ülkemde hiç kimse seni konuşamıyor, ne haldesin soramıyor İslam adına yapılan ihanetin sessizliğini  yaşamak zorundayız. Beni anlamasan duymasan bile senden özür diliyorum Esra bebeğim. Benim suçum yok ama bende bu ülkede yaşıyorum sana yapılan işlerden son derece rahatsızlık duyuyorum  yasağa rağmen bu yazıyı yazıyorum lanet olsun bizi yönetenlere Esma kadın için kıyameti  koparıp Esra bebeğim için susanlara bin kere lanet olsun.

                                  Evet ben bir Müslüman ailenin  bir çocuğu olarak kendimde Müslümanın benim dinimden ötürü hiçbir şikayetim yok. Yarın bir kez daha dünyaya gelsem Müslüman olarak  gelmek isterim. Yalnız kendilerini  Müslüman  olarak görüp can alanlar, öldürdükleri kişilerin kalbini çıkarıp yiyenler, Esra bebeğimi esir alanlar şunu çok iyi bilsinler ki dinimizin ön gördüğü  kişiler değildirler.  Yüce Mevlamın yasak kıldığı, haram saydığı  can almayı sizler hiçe sayarak icra etmeniz benim inandığım İslam dini ile hiçbir alakası yoktur.

                          Sevgili okuyucularım Esra  bebeği esir alan kişiler ülkemin başbakanı  tarafından beslenen her türlü yardımı gören kişiler yarın ramazan bu mübarek günlerde bunlara karşı yasaklar getirilir mi? dünyaya meydan okuyan, sesi çıkan görüntüsü olmayan başbakanım Esma için ağla ama Esra bebek içinde susma beslediğin kargalar gözünü oyuyorlar  bunlara karşı sessiz durma bu  ülkenin onuru, şerefi, gururu ile daha fazla oynama istifa et paraların ile nerde ne istersen yaşa yeter ki ülkeme bela olma.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8953