BEN BIKMAM‏

Değerli okuyucularım uzun yıllar sizinle birlikte yaşıyorum Artvin ilimizin bir çok bölgesinde Artvin post okunuyor, ...

 Değerli okuyucularım uzun yıllar sizinle birlikte yaşıyorum Artvin ilimizin  bir çok bölgesinde Artvin post okunuyor, bir gazete okuyucularının desteği ile ayakta kalır biz yandaş gazete olmadığımız için  ekonomik olarak tüm güvencemiz sizlersiniz. Evet bizim aslı görevimiz insanların daha sağlıklı, huzurlu, barış içinde yaşamlarını sürdürebilmesi için uğraş vermektir. Gelirimiz üç beş reklam ve azda olsa zorunlu verilen Devlet ilanlarıdır. Bizim gazetede yazı yazanlar her hangi bir holding patronlarına veya onların temsilcilerine basın danışmanlığı adı altında ücret alıp ispiyonluk yapmıyorlar. Örneklemem gerekirse Hopa  da olan ve limanın işletmeciliğini yapan park denizciliğin genel müdürünün basın danışmanı arkadaşım, işinize ve mesleğinize saygı duyarım benim yazılarımı genel müdürüne iletmeni de  anlarım yalnız yazdıklarımı neden teyit etmiyorsun onun anlamıyorum gazetecilik halk için , onları bilgilendirmek , yaşamlarını güzelleştirmek için yapılır. Liman ve çevresinde oturan insanlar kömür tozu ile iç içe yaşarken sen bir gazeteci olarak bunları yaşatanları görmeyecek onlardan aldığın ücretle hayatını sürdüreceksen kusura bakma  ben sen  olamam  Hayatı enişte.

                 Sevgili dostlarım bir ihmal sonucu Soma da yaşanan faciayı gördünüz yarın aynısı bir başka bölgemizde de olabilir onun için İslami bir kural bile var önce tedbir sonra tektir  bir iş olduktan sonra değil hiç olmayacakmış gibi önceden önlem alınmalı evet Somada kömür bir anda 301 kişinin şehit olmasına neden oldu, Hopa limanına gelen ve oradan tahliyesi  yapılan kömürün çevreye vermiş olduğu zarar çevre sakinlerinin yavaş  yavaş zehirlenmesine neden oluyor ne devlet  bir şey diyor nede işletmenin genel müdürü bir önlem alıyor. Defalarca yazdım bıkmadan defalarca da yazacağım ülkemizin bir çok limanında  bu işler yapılırken çevre zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıyor da Hopa da alınmıyorsa bir nedeni olmalı bilmiyorum ama o bölgede oturan bir çok yurttaşım liman işletmesinde çalışıyor da  işimden olurum korkusu mu  taşıyor. Evet günahlarını almak istemem hesabını kitabını yaptılar bir şeyler yapıp kömür tozunun zararını azamiye  indirmek için çalışma içine girdiler ama şu ana kadar somut bir şey yok.

                    Sayın park denizciliğin Hopa da   görevli genel müdürü Meriç bey inanın sizinle hiçbir sorunum yok doğru dürüst tanıma bile tanımam sizi benim kavgam sizinle değil sistemle ya sistemi çalıştırır duruma getirir insanları kömür tozundan ayırırsın yada bana yaşadığın süre katlanırsın karar sizin. Evet yazılarımdan ötürü gazetemize reklam vermiyorsun ama şunu bil biz senin gibi reklamın peşine koşmuyor halkımızın sağlığı ile ilgileniyor, onlar için varız diyoruz. Sayın genel müdürüm bu çağda  olmaz denen şey yok isterseniz olur siz yapın ben size minnet duyayım ve binlerce teşekkür yazısı yazayım karar sizin.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8619