BEN KÜSEMEM‏

Sevgili dostlarım inanın insanları anlamakta zaman zaman zorlanıyorum bir seçim süresi yaşadık dünyaya marka olmuş bir ilçeyi ikram ettik kazanan kişilerle bu günlük sorunum yok yarınlarda iş yaparlarsa alkışlarım yan gelir yatarlarsa yerden yere vurur

Şu an için onları tebrik ediyor ilçem adına başarılı işler yapmasını temenni ediyorum. Benim işim bir anlık hırsa kapılıp kendisine, görüşüne, geçmişine yanlış yapanlarla barışmak evet Hopa ilçesini bir anlık hırsa teslim olanların sayesinde ikram ettik, bireysel düşünen  şahsi çıkarı öne süren kişiler yüzünden marka olan ilçemiz teslim edildi ama bu demek değil ki onlarla küskünlüğümüz sürecek.

                         Evet talihsiz seçimin sonucu birilerinin bireysel  düşünceleri ilçemizin karizmasını bozdu ama olan oldu ben bu işin intikamı peşinde olan biri değilim üzgünüm ama kinli değilim yanlış bir diğer yanlışla kapanmayacağı için ülkesini, ilçesini, geçmişini geleceğini düşünen herkesle birlikte olmak istiyorum. Evet bir hata oldu seçim ikram edildi kazanan kişiler bile  yanıldı hazırlıksız yakalandı onlarda inanmıyordu. Çünkü bunca yapılan işlerden sonra kimse kin ve şahsi çıkarın intikam  duygusu içinde olmaz diye düşünüyordu ama oldu ne yapalım telafisi bu işin yok ama yarınlar için var o da ilk  yapılması gereken hatalar tartışılmadan yapanı yargılamadan, talihsiz günleri hatırlamadan herkese kucak açmak.

                             Değerli dostlarım hayat bir masal gibidir  bu süreçte ne kadar uzun yaşamak değil ne kadar sağlıklı ve tüm insanlarla barış içinde dostça yaşamak önemlidir. Ben bu vesile ile  herkesi yuvasına davet  ediyorum dünü ben unuttum yanlışların yarınları güzel günleri için öteledim ve ben küsenlere bir şey yapmadım ama onlar beni üzdü şimdi üzülmeme zamanı onun için birlikte olmalı güçlü durmalı dünü konuşmadan yarınları konuşmalı diyor hepinize saygılar sunuyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8580