BENİM KORKUM‏

Sevgili okuyucularım öyle bir toplum yaratıldı ki kimse kimseye güvenmiyor, görüşüne saygı duymuyor, hoş görü yok, kardeşlik türküleri silinmiş, barıştan uzak, kavgadan yana, kim kimi kandırırsa, kimin eli kimin cebinde belli değil.

 Tayyip Erdoğan beyimizin ben insanlarımı evlerinde zor tutuyorum sözünden sonra ülke giderek ayrışıyor, alev, suni, diyerek bunun yanına da  etnik kimlikleri konuluyor ve böylece ülke bölünmeye doğru hızla yol alıp gidiyor. Eskidende siyasi ayrılıklar vardı ama söz konusu vatan olunca tek ses çıkardı oysa şimdi vatanın tüm değerleri zapt edilmiş T.C sözcüğü yerlerinden silinmiş,  al bayrağımız yerinden indirilmiş, milli duygular ayaklar altına alınmış, askerimize kumpas  kurulmuş, görevlerine yapan polis şefleri yargıya taşınmış, hırsızlık, yolsuzluk almış başını yürümüş tüm bunlara neden olan Tayyip Erdoğan cumhur başkanı adayı olmuş bu millet yinede peşine takılmış gidiyorsa  söylenecek tek kelime kalıyor ALLAH ülkemizi de, milletimizi de , iki yüzlü, vatan sevgisinden mahrum  insanlardan kurtarsın.

                                 Değerli dostlarım  demokrasi bir gün herkese lazım olacak o öyle bir güç ki onu hiç sevmeyen sayın başbakan onun sayesinde cumhur başkanı olacak (ALLA korusunda )  ama ben özünde demokrasiyi benimseyip ona  gönül verdiğim için her görüşe saygım var ama en az beni kadar demokrasi sevdası olduklarını söyleyen kişilerin demokrasiyi, araç göre Tayyip beyin peşine takılıp sürüklenmesi anlamıyorum, ülkemizin  adı Türkiye cumhuriyeti, içinde yaşayan  ve cebinde T.C kimliği taşıyan her keste Türk milletidir. Şimdi soruyorum Tayyip Erdoğan beye gönül verenlere  bu güne kadar bir defa olsa bile ey Türk Milleti demeyen bu  adamı Türk kelimesini ırkçı olarak gören içindeki yaşayan kişileri ayıran, ismi yolsuzluklarla anılan , dünyada itibarımızı kaybettiren, etrafımızda  dost bir komşu devletini bile halkına çok gören sayın Tayyip Erdoğan’ı cumhur başkanımı seçeceksiniz?. Size söz veriyorum çıksın  yandaş kanallarına bir defa ey aziz Türk milleti desin bende oyumu vereceğim. Ama diyemez çünkü içindeki tarihten kalma kin ve nefreti ona bunu dedirtmez.

                           Evet dostlarım eşitlik ilkesinden uzak anti demokratik uygulamalarla bir seçim daha yaşayacağız. Üç adayımız var bunlardan biri  devletin tüm imkanlarını, basını,  örtülü ödenekte ki parayı devletin tüm kurumlarını kullanarak seçim çalışması yapıyor diğer iki adayda demokrasinin ön gördüğü şekilde mütevazi bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Şimdi  soruyorum böyle bir adaletsizliğe oy verecek, o kişinin suçlarına ortak olacak mısınız? İslam dininde bile yeri olmayan adaletsizliğe Tayyip beyin normal demesi sizleri mutlu edecek mi ? ben anayasaya  bağlı kalacağını bilsem Tayyip Erdoğan beyin cumhur başkanlığı adaylığından çekinmem ama bu adam ne yasa ne kanun ne adalet hiçbir şey dinlemiyor o takmış kafayı ben tek adam olacağım, başkanlık.sistemini kuracağım,, ülkeyi böleceğim istiyor işte benim korkum bu.  

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4376