BENİM SEVDAM

BENİM SEVDAM
Merhaba sevgili dostlarım seçime kısa bir süre kala seviye tuvalete kadar düştü sayın Cumhur Başkanı milletin başka hiçbir sorunu yok muş gibi kavgasına tuvaleti de ekledi, sarayındaki  klozet üzerinden muhalefete meydan okumaya başladı gel gör dediğin gibi değilse istifa et gibi sözler sarf etti . tarafsızlığı unutup AKP nin genel başkanı imiş gibi davranan, miting üstüne miting yapan  sayın Cumhur Başkanı şimdi de ana muhalefete tuvaletten bindiriyor hatırladığım kadarı ile orda altından klozet var diyen kimse yok anlaşılan kavga çıkarmak  için  son hamlelerini yapıyor. Anlamıyorum bu hırs bu doyumsuzluk neden siyasetin tuvalete kadar düşeceği hiç aklıma gelmezdi oda oldu sonumuz hayırlı olur inşallah ne diyeyim. Evet iktidar partisi yıprandı bunu Cumhur Başkanı görüyor ve işe el atıyor çare olur mu  bilmem ama  seçim sonucu hüsranla biterse  kimse sayın Başbakanı suçlamasın çünkü konuşma sırası ona gelmeden sözü kesiliyor ben varım diyen ortaya çıkıyor  her gün açılış adı altında alanları topluyor konuşuyor, kızıyor, muhalefete çatıyor bu seçim böyle yürümemeli idi bakalım 7 Haziran akşamı ne sonuç çıkacak.

           Sevgili okuyucularım küllerinden doğan bir milletiz ülkenin zor günlerinde hep millet olmuştur işte bir zor gün daha 7 Haziran seçimi günü on üç yıla yakın iktidar olan ve ülkeyi uçuruma getiren AKP sine karşı bu zorluğu başarabilecek mi bana göre başaracak çünkü başarmalı kendisi için, ülkesi için, çocuklarının yarınları için başarmalı bu ülkenin yedeği yok tüm değerleri ile oynansa, milli olan her şey satılsa, terör örgütü ile kol kola olsalar bile yüce milleti artık kandıramayacaklar. Evet üç dönem din sömürüsü ile başardılar ama dinin gereği olan hiçbir emri de yerine getirmediler, dinimizin karşı olduğu tüm işleri de yapmaktan  çekinmediler bunları kendileri de biliyor suçlarını saklıyamıyor  onların tek çaresi bu seçimi kazanmak onun için adil ve adaletli seçim yarışı yapmıyorlar devletin tüm olanakları ve kişileri alet ediyorlar sandıkta bir şey yaparlar mı evet yaparlar onun için sandıklara  sarılıp kollanmalı seçim kuruluna gidene kadar yanında oturmalı. Basın demokrasinin vaz geçilmez halkı bilgilendirme mekanizmasıdır bir ülkede basına baskı uygulanıyorsa basın hedef gösteriliyorsa o ülkede demokrasiden söz etmek mümkün değil son günlerde cumhuriyet gazetesinin genel yayın müdürü Can Dündar’a söylenen sözler açıkta suçu devletin gizli işlerini deşifre etmek evet belki devletin gizli işleri normal diye düşünebilirsiniz peki o zaman neden yakalanıyorsunuz gizli işi de başaramıyor suçu başarana mı atıyorsunuz.

            Evet ben bir tarafım öncelikle Türkiye Cumhuriyeti , demokrasi  ve toprak bütünlüğüne gönül vermiş, çağdaşlığa, barışa, ırk, din ayrımı yapılmayan bir yaşama sevdalanmış biriyim işte tüm bunların elimizden alınmak istenmesine karşı tarafım alan AKP iktidarı, isteyen ve sevdamı devamlı kılmaya inandığım parti CHP si onun için ben ordayım onlarda benim değerlerimle oynasa başka yer ayarım kendime ama onlar sizden bizden biri . sevdamız aynı sizlerde de  bu sevda var ben bunu biliyorum ama sizler inat ediyor., ısrar edip duruyor, sahsı  beklentilerinize devam ediyorsunuz  yapmanız gereken iş  inadınızdan vaz geçip gerçeklerle birlikte yaşamak olmalı . şunu açık ve net yazıyorum böyle bir iktidar dünyanın her hangi bir devletinde olsa orda yaşayan insanların yüzde biri bile oy vermezdi sizlerde onlardan biri olun ve oyunuzu vermeyin size bunlara oy vermemek için binlerce neden yaza bilirim ama sizler  vermek için bana hiçbir şey yazamazsınız yinede taktir halkımın diyerek saygılar sunuyorum.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4776