• Ana Sayfa
  • »
  • BIKTIM İKİ YÜZLÜ İNSANLARDAN

BIKTIM İKİ YÜZLÜ İNSANLARDAN

Sevgili dostlarım kendimi bildim bileli hiç iki yüzlü olmadım ne partimi ne tuttuğum takımı bırakmadım.

Her şeye muhalefet olmadım , güzel yapılan halkımın çıkarı için uğraşılan her işi herkesi alkışladım ömrümde  hiç nankör olmadım bana bir adım yaklaşan herkesin peşine bir adım koştum hepsi için saygılı oldum. Evet  Hopa da bir seçim kaybedildi inanın kazanan kişiler bile buna ilk anda inanmadı. Ne yapacaklarını şaşırdı bir anda iki yüzlü insanlarla karşı karşıya kaldı nokta kadar çıkar için virgül kadar eğilen insanlarla karşılaştı oysa onlar oy vermemişti çıkar onların kişiliğini geçmiş o kişiler bin bir surat olmuşlardı bizimle siyasi mücadele vermiş kazanacağımızı düşünmüş sonuç değişince iki yüzlülüğü ortaya çıkmış seçilen  belediyenin  yanında kendini bulmuş işte bu tür insanlar benim insan  olduğuma pişman ettiriyor.

                             Evet seçilen başkanı bende tebrik ettim kendisi son derece mütevazi biri siyasiler  işine karışmasa çok daha başarılı olur düşüncesi taşıyanlardan biriyim ama ben  onlara oy vermedim. Partisinden ötürü  ölene kadar da oy vermem  ilçem adına  güzel işler yaparlarsa alkışlarım yanlışlarını  yazar eleştirir halkıma şikayet ederim ama birileri gibi üç kuruşluk çıkar beklentisi içinde asla olmam. Boynumdan aşağı için kimseye boyun bükmem işimi yapar çöp bidonlarında hurda toplar adam gibi ölürüm kırılırım ama asla bükülmem. Dünün yalakaları Turan başkanı yere göğe  sığdıramıyorlardı  bu gün eleştiriyorlar. Üç kuruş çıkarım olur mu düşüncesi içinde her gün küçülüyorlar. Siz siz olun  bu tür insanları örnek almayın aç kalın ama kimseye  iki yüzlülük yapmayın.

                                    Sayın   Kasımoğlu size kızanlar  çıkar sağlayamayanlar bu gün başka kulvarda işlerini yapmanın peşindeler o tür insanlar dün olduğu gibi bu günde yalnız kalacaklar ve hiçbir zaman adam olamayacaklar ben sizlere yaptığınız çalışmalardan  ötürü minnettarım  evet sizinle kazandık sizinle kaybettik. Seçmenlere saygı duyuyor iki yüzlü insanları kınıyor yeni seçilen ekibe başarılar diliyorum yalnız şunun bilinmesini istiyor  sizden sonra belediyenin yapması gereken çok işlerin var olduğuna inanıyorum. Nedeni size yetişmeleri çok zor inşallah  geçerler ama inanamıyorum bekleyip göreceğiz yanılan ben olayım kazanan ilçem olsun saygılarımla

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5281