BİR ADIM ATIN

BİR ADIM ATIN
Merhaba sevgili Artvin Post okuyucuları seçimlere iki ay gibi kısa bir süre kaldı C.H.P sinde ön seçimlerin ilan edildiği bölgelerde adaylar belirlendi sıra geldi merkez atamalarına Artvin           de atama yapılacak  kesin olmasa bile büyük ihtimal ile mevcut vekilimiz Uğur Bayraktutan ‘ın atanması bekleniliyor. Bildiğiniz gibi Artvin ve ilçelerinin büyük kısmında ön seçim beklentisi vardı bunun için gereken tepkiler ve demokratik direnişler yapıldı üç ilçemiz ve bir beldemiz istifa etti yeni başkanlar atama ile belirlenecek geçmiş süreç bir haktı bir arayış doğru olanın yapılması için verilen çaba idi ama olmadı merkezin isteği doğrultusunda karar kılındı mutlaka merkezin isteği de parti tüzüğüne uygun bu saatten sonra alınacak olan karar tartışılmaz uygulanılır ve saygılı olunur her kes partinin çıkarı doğrultusunda hareket eder. Benim anlamadığım tek şey hak arayan ön seçim isteyen işin doğrusu olanı yapılsın diyen kişilere karşı alınan tavır nedir. Evet benimde içinde bulunduğum bir süreci yaşadık isteğimiz kabul görmedi genel merkezin isteği doğrultusunda seçimlere gireceğiz eyvallah biz kendimizi bu süreçte mağlup görmüyoruz ama birileri halen bir adım atmıyor o süreç yaşanıldı geçti şimdi birlik ve beraberlik zamanı demiyorsa ve istifa eden yönetimin yerine tarafsız yıpranmamış, birleştirici, ağabeylik yapabilecek kişiler arayışına girmeyip inatlaşmaya devam ediyorsa bu yanlıştır.

             Evet sayın vekilim öz eleştiriden kaçmak yok işin bu aşamasına gelmesine neden olan sizsiniz diye düşünülüyor sanıyorum bunu farkındasınız peki neden bir adım atmıyor da tam tersini yapıyorsunuz geçen İzmir vekilimiz ve parti meclis üyemiz Zeynep hanımı göndermişler genel merkezden bilginiz var mı? varsa gelen kişiler neden programımızda  Arhavi, Artvin merkez ve Ardanuç ilçeleri ziyareti var diğer bölgeler yok deme ihtiyacı his ettiler insanlar merak içinde  acaba neden diyorlar yoksa o örgütler ön seçim için bir istekleri olmadığı için mi diye düşünüyorlar. Bakın sayın vekilim gelişen tüm olaylar kırıcı, onur zedeleyici Artvin bir bütündür ziyaret edilecek ise tüm örgütler edilecek biz Hopa ilçe örgütünün bunları hak etine inanmıyoruz geçen dönem girdiğiniz ön seçimde Hopa’nın iki adayı olmasına rağmen en çok oyu siz aldınız karşılığı bu olmamalı idi Arhavi ilçe örgütünün C.H.P si başarılı olsun diye bir gayreti yok onların tek amacı Hopalı bir iş adamının satın aldığı yerin hazımsızlığı var sizinde bu konuda bilginiz var belki sizi yanlış yönlendirdiler de taraf  oldunuz ama işin doğrusunu öğrenebilirdiniz bunu da yapmadınız size yakın olan örgütün yanlışına bile sahip çıkma ihtiyacı duydunuz lütfen gelince ne oluyor Arhavi de diye bir sorun Arhavi ilçe örgütü de yanınızda olsun.

            Sevgili okuyucularım bir çok seçmen kızgın evet haklılar ama o süreci birlikte yaşadık unutalım demiyorum ama lütfen erteleyelim . siz sayın vekilim gelin taşın altına elinizi koyun Hopa seçmenleri kırgınlığı çabuk atlatır kin ve nefret tutmaz partisi zarar görsün istemez  hakları olan özel eleştiri yapmanızı da bekler sizin yapmanız gereken ilk iş Kemal paşa beldesinden başlayarak Hopa ile devam edip tüm örgütleri ziyaret etmenizi, kırgınlıklar kırılmaya varmadan bunu yapabilmelisiniz evet belki süreci yaşayamadınız ama biz unuttuk o günleri önümüze bakmamak, partimize her zaman kimden çok katkı sağlamak istiyoruz , halka rağmen inadına işler yapılmaz siyaset ise hiç yapılmaz aramızda kan davası yok bir hak arama direnişi var bu hakkı arayanlarda kazanabilirdi ama genel merkez kazandı onun dediği olacak bizler  varız sizlerde var sanız bir şeyler yapın üç ilçeyi değil tüm ilçeyi kucaklayın inatlaşma siyasette yoktur as olan partiyi katkı ve hizmettir. Direnen kişiler dünde vardı yarında olacak ama onlar asla partilerinden kopmayacak. Siz bir adım atın  diğerleri koşacak.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4838