BİR DAHA DÜŞÜNÜN

BİR DAHA DÜŞÜNÜN
Sevgili dostlarım ülke ne sıkıntılar içinde yönetenler nelerin peşinde . Siz yeni anayasa yapmadan önce ettiğiniz yemine ve mevcut anayasaya bağlılığınızı gösterin. Şunu bilinki düşündüğünüz model bu millete uymuyor partili Cumhur Başkan`ı diyerek milleti kandırıyor süslü püflü sözlerle milleti etkilemeye çalışıyorsunuz milletin kafası karışık katar vermeleri için adil olun ve geniş çaplı açık oturum düzenleyin siz konuşun endişesi olanlarda konuşsun halk Nasıl yönetileceğini bilsin bir kişiye bağlılığı ve sevdalığın getireceği ağır bedelleri bu millet kaldıramaz mevcut anaysayı ihlal ederek yeni anayasa yapılamaz . Burda söz konusu kişi değil kalıcı olan değişikliktir tek adamlıktır güçler ayrılığının ortadan kalkması parlamenter sistem ve Atatürk ilkeleri sonlandırılmalıdır. Bu devlet Atatürk çizgisinden çıkarsa yönetilmesi imkansız hal alır. Sayın Cumhur Başkan`ımızı çok seve bilir güven duyar inana bilirsiniz ama söz konusu bu ülkenin bekası ve yarınlar . Siz yine sevin buna bir sözüm yok Yanlız ülkenin kaderi ile sevginiz aranızda doğru yerde yerinizi alın. Mevcut sistem sizin sevginizin önüne geçmiyor ama istenilen değişiklik ülkenin belirsizliğini beraberinde getiriyor. 
Değerli dostlarım ben tüm milliyetçileri, ulusalcıları , demokrat ve yurtseverleri , insan haklarına saygılı tüm kişi ve kuruluşları , İslam alemini cumhuriyet ve değerlerini korumaya davet ediyorum Zaman daralıyor bu anda verilecek radikal karar bu ülkenin geleceğinin ışığı olacaktır aksisini düşünmek bile ürkütüyor beni. Sayın Bahçeli söz verdim arkasında durmak gerek düşünceniz milletin kabül edeceği bir şey değildir bırakın ülkeye verilecek zararı seçmenleriniz boynu bükük geziyor bu güne kadar baş eğmeyeler sayende başını eğdiler utanıyor endişe taşıyor ve defalarca sizleri uyarıyor, sizin bu seslere kulak tıkamanız verdiğiniz sözü ihlal etmenizden daha vahimdir . Dün bu millete verdiğiniz sözleri unutarak bu gün saraya verilen sözün arkasında durmak Aziz millete haksızlık olduğu gibi takındığınız tutumda hadisizliktir .siz sözünüzden önce mevcut anaysa üzerine ettiğiniz yemine bağlı kalın kırmızı çizgilerimiz dediğiniz 1-2-3 ve 4. Maddeler tartışmaya açıldı çizginiz ihlal edildi verdiğiniz sözün artık bir hükmü olmamalı lütfen çok zor şartlarda kurduğumuz bu cumhuriyeti bir kişinin Sevda`sına kurban vermeyin.
Değerli Artvin post gazetesi vr sosyal medya okuyucularım tarihine ihanet eden nesiller tarihte kendilerine yer bulamaz ne verirseler onu yer ne derlerse onu yaparlar siz birey olmak ve ülkenin aydınlık geleceğine katkı sağlamak istiyorsanız işte siz büyük fırsat bu rejim değişikliğine onay vermeyin kırmadan bağırmadan kimseyi üzmeden seçim sandığında hayır oyu verin . Bu ülke binlerce şehit kanı ile meydan şavaşları sonuda kazanılan Zafer`lerle kurulmuştur şimdi bunları inkar eden sistem değişikliği adı altında istenilen rejim değişikliğine hayır deyin. Dinimiz nankörlüğü men eder ülkenin kurucu değerlerini inkar eden nankörlerden olmak istemiyorsanız bu değişikliğe izin vermeyin. Şehit kanları ile çizilen bu ülke bir kişiye teslim etme anlayışı ve düşüncesi taşımayın arz ederim
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4855