BİR DÖRT YIL 20.05.2015

BİR DÖRT YIL
Sevgili dostlarım cumhuriyet tarihinin  en zor ve en önemli seçimine güler kaldı üç dönemdir iktidar olan AKP si parlamenter sisteminin fesi için milletten oy istiyor  hiçbir aday kendi için oy istemiyor. Başkanlık sistemine geçmek için millete yalvarıyor bu sistemle kendileri vekil seçilse ne olur sizlere bol keseden attıkları sözleri nasıl yerine getirecekler  parlamenter sisteminin var olduğunu bir düşünün meclis olmayacak her şey  başkanın iki dudağı arasında sıkışıp kalacak sizlere verilen sözlerde unutulup kapanacak. Oysa CHP si çok iyi bir program  ile karşınıza çıktı bunun  değerlendirilmesi yarınlarınız için çoluk çocuğunuzun geleceği için bir milat yapacağınız  çok bir şey yok seçim sandığı karşınıza çıkınca mührü CHP nin üzerine vurun geleceğinizi garantiye alın.

                          Değerli okuyucularım AKP sini ve yaptıklarını sizler en az benim kadar  biliyorsunuz onun için onları ben yazmayacağım bu gün. Sayın Kılıçdaroğlu programını   açıkladı  iktidar panikledi nerden bulacaksın demeye başladı şuna inanın bu ülkenin  kaynaklarını dürüstçe kullansınlar başla bir şeye gerek yok. Komşularımla ilişkileri düzeltsinler  ihracat patlaması  yaşarız şu an  Mısır, Suriye, Irak, Libya v.s. v.s. devletlere ticari ilişkimiz yok. Siz düşünün bir ilişkiler normale dönünce akacak olan dövizi işte size en büyük kaynak. Sayın Kılıçdaroğlu yalvarıyor bir dört sene verin bana bu ülkeyi verdiğim  sözleri yerine getiremezsem bir daha ömür boyu vermeyin diyor inanın bana dört sene ile bize bir şey olmaz ama denemeye değer.

                  Sevgili okuyucularım ülkenin çivisi çıktı tuz kokmaya başladı, örf ve adetlerimiz milli değerlerimiz  dünyada ki itibarımız ülkemizin ismi gülerek anılıyor bu değerler ekmek su gibi önemli  bu ülke için şehit  olan milyonlar için bu değerler yerine gelmeli. Onların her gün ölmesini istemiyorsanız lütfen değerlerine sahip çıkın adı yolsuzluklara israfçılara  yalancılara kul hakkı yiyenlere çıkan kişilere itibar etmeyin oy vermeyin. Saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4804