BIRAKIN İNADI?

Merhaba sevgili Artvin Post gazetesi okuyucuları uzun zamandır silerin konuğu oluyor dilim, döndükçe, aklım erdikçe, Allah ömür verdikçe yine birlikte olacağız.
 Dostluk barış, kardeşlik, hoş görü doğrultusunda sürekli bir şeyler yazdım, siyaset alanında bir taraf olmama rağmen nankörlük etmeden güzel işler yapan her siyasileri alkışladım, benim   tek sevdamın ülkem olduğunu, rejimine ve toprak bütünlüğüne son derece bağlı biri olarak tehlikeli kişileri anlatmaya çalıştım iyi anlatamadım ki millet inadından vaz geçmiyor takılmış birinin peşine kendileri ile birlikte ülkemizi de karanlıklara  doğru götürü doğru götürüyor. Sözünü ettiğim kişi sayın Tayyip Erdoğan. Evet on iki yıllık Başbakanlık döneminde güzel işler yaptı ama onun  görevi idi peki yapmaması gerekenleri neden yaptı ve yapmaya devam edeceğini söylüyor. İslam dünyasında adil ve adaletli olunmalı diye bir emir var  buna uymadan islamdan söz etmek inandırıcı değil, neyse konumuz bu değil işin aslına dönelim.

           Evet sevgili dostlarım Cumhur başkanlığı seçimine kısa bir süre var demokrasilerin olmazlardan olan seçim bizde pek adil yürümüyor kamu görevinden istifa etmeden  aday olan Başbakan adil ve adaletli sözcüğünü hiç sayması islam dinine verdiği önemi ortaya çıkarmıyor mu?. Yasalara ve anayasaya saygılı olunması gerekirken ben ne dersem yasa odur demek ne kadar demokratiktir, iki sözünün biri demokrasi ve yüce Mevlam olan bu  şahıs onların hiçbir emirlerine uymaması sizce ne demektir? İnsanı yoldan çıkaran birkaç iş vardır bunlardan biri nefse hakim olamamak diğeri para hırsı ve her şeyi ben bilir ben yaparım düşüncesidir. Başbakanın nefsine ne kadar sadık bilmiyorum ama diğer iki sine son derece sadık ve doyumsuzdur . sayın Başbakan ne paraya nede makama doymuyor, onun bu denli hırsı ülkemizi uçurumun eşiğine getirdi. Ben Tayyip bey’i seven kişilere sesleniyorum bir yerde dur demesini bilmelisiniz  Ülkemizin Dünyada kaybettiği itibar görmeli neden olan Sayın Başbakanı Cumhur başkanı seçmemelisiniz.

         Değerli dostlarım seçimler aynı zamanda eşit yarış demektir şimdi soruyorum size Allah aşkın Tayyip bey diğer adaylarla eşit şartlarda seçime giriyorum, bunu görüp onay vermek insanı rahatsız etmeli inadına Tayyip demenin bir anlamı yok devlet inatla değil akıl ve itibarlı bir şekilde yönetilir,sıfır sorun dediler etrafımızda komşu devlet bırakmadılar Katar ve Arabistan dan başka bizi seven ülke kalmadı yalnızlaştırıldık dünyada bu millet bunu hak etmiyor ama bir türlüde inadından vazgeçmiyor. Ben tüm seçmenlere sesleniyorum alacağınız her türlü karara saygılıyım yalnız sizlerden rica ediyorum yeter artık bu adaletsizliğe bir son verin artık  bu ülkenin yedeği yok, kaybettiğimiz itibarımızı ancak dünyanın saygı duyduğu ve bir çok ödül ile ödüllendirildiği , her kesimi kucaklayabilen, adil ve adaletli olduğuna inandığım Ekmellettin İhsanoğlu’na oyunuzu verin saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5049