BİTMEYEN AŞK

BİTMEYEN AŞK
Sevgili okuyucularım enteresan bir seçim sonucu ile AKP sİ tek başına iktidar oldu. Sizlere verilen parasal sözler tutulur ama ülke asla ileri gitmez geriye döner.Bunlar da Osmanlı Sevdası var. Evet Osmanlı hepimizin atası kabul, Peki Kurtuluş Savaşı barışı ile sonuçlanmasaydı bugün Bizler kim olacaktık? Son yüzyılı inkâr edip bin yıl geriye gitmek doğru bir şey  mi ? Atatürk ve Kurtuluş Savaşı veren diğer atalarımız bunlar için bir Öcü Peki neden niçin bu insanları örnek alınmıyor da Osmanlı özlemi çekiliyor hiç düşündünüz mü ? cevabını vereyim Atatürk cumhuriyeti ve laikliği getirmeseydin bunların istediği bir rejimi getirseydi Osmanlı asla bunların aklına gelmez Atatürkü dillerinden hiçbir zaman düşürmezlerdi bunların kişilerle değil kişilerin taşıdığı fikirlerle sorunları var ve bu sorun bunlarda emellerini ulaşana kadar bitmeyecek.
Evet Sizler oy verenler oyunuza ve tercihinize asla bir şey söyleyemem düşünüp de verdiniz diyemiyorum Çünkü düşünceniz bağlı olduğunuz partinin genel başkanını cezalandırmak olduğunu biliyorum. Bu düşünceyle ülkeyi cezalandırdığınızı da siz bilmiyorsunuz. Kurulacak olan dördüncü AKP iktidarı ülke için değil zamanının büyük bölümünü başkanlık sistemine geçmek için harcayacağını bugün de söylüyorum biliyorsunuz henüz hükümet kurulmadı Ama bu pazarlıklar bebek katilinin üstünden başladı acaba bu neyin pazarlığı dememe sanmıyorum gerek yok daha şimdiden isim değiştirerek açılım başka bir isimle yola çıktı bekleyin yakında kavuşursunuz.
Sevgili dostlarım aldandık aldatıldık diyenleri bir kez daha iktidara taşıdık nasıl oldu bilmiyorum pek konuşmak da yazmak da istemiyorum yanlış anlamayın korktuğum için falan değil tanıdığım için her doğru her yerde doğru değildir Doğru, doğru ortamda kullanılırsa Doğrudur iktidar olanın bile beklemediği bir sonuçtan hangi doğruya arayıp da sizlere sunayım. Evet bitmeyen Aşkın devamını oynayacaklar bu Osmanlı aşkı bunlara mutluluk getirir mi bu aşk evlilikle sonuçlanır mı bekleyip Hep birlikte göreceğiz sevgilerimle.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4731