BİZ AYRILAMAYIZ‏

Sevgili dostlarım bir seçim süreci yaşadık az farkla olsa bile kaybettik yorumlar, sıkıntılar, sözler, kılıf arayanlar, akıl verenler, suçlu görünenler, suçlananlar, partisine oy vermedi diyenler buna benzer bir sürü sözler sarf ediliyor.

Bunların her biri yarınlar için yalnız kalmak  demektir ben yaşanan süreçten üzüldüm ama suçlunun peşinde değilim  bana göre suçlu aramak yerine nerde hata yaptık demesi gerekenler var. Oy vermeyenleri suçlayan yöneticiler  var partisine hiç  kimse küsmedi kırılmadı kırgınlıkları yaratanların tedavisini yönetim  yapamadı. İlçemizin akrabalık bağından dolayı giden oyları   ihanet diye değerlendirildi. O kişilere yarın yine  ihtiyacımız olacak diye düşünülmedi. Günü kurtarmak için siyaset yapıldı sayın başkan Turan Kasımoğlunun yapmış olduğu hizmetlerin  arkasına saklanıldı. Batumdan  adaylar belirlendi olan oldu ben suçlu arayışı içinde değilim. Çünkü suçlu utanç içinde o da böyle istememiştir  ama düşünememiştir.

                              Evet seçim kazanma bireysel bir  iş değildir ekip işi örgüt işi insanlarla sıcak ilişki kurma işidir. Ben bugünden sesleniyorum ilçemde yaşayan herkese kapımızı sonuna kadar açıyorum dün kim oy vermiş olursanız olun ama bu gün  sizlere ihtiyacımız var Atatürk’ün kurmuş  olduğu bu  parti yeniden dirilmeli  gençler, yaşlılar, el ele vermeli birbirlerine sarılmalı geçmişi kapatmalı, geleceği   kurmalı. Bu düşünce ile herkesi CHP sinin yuvasına bekliyorum kırgınlıklar ve dargınlıklar küskünler yaşandı geçti bunun devamı gelmemeli biz ayrılamayız düşünce içinde herkes  olmalı. Şunu açık ve net yazıyorum yarınlarda CHP sinin içinde görev alacak olan başkanı dahil tüm yöneticisi  dün bu   bize oy vermedi düşüncesi içinde olacaksa   sevdam olan partimde görev almasın.

                           Sevgili dostlarım ırkı, cinsi, memleketi ne olursa olsun herkesi CHP sinin çatısının altında bekliyorum içinizden birileri sen kimsin görevin ne diyebilir ben bir görevliyim. Bu görevi sizlerden almadım ama  kendi kendime görevlendirdim ve hepinizle  kucaklaşmak, dünü unutmak yarınların aydınlık, çağdaş, yaşanılır bir ilçe kurmak için sizlerle kol kola yürümek istiyor biz ayrılamayız düşüncesini hepinizin taşımasını arzuluyor buluşmak üzere saygılar sunuyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8810