BİZİM ANNELERİMİZ‏

Sevgili okuyucularım 12. 5. 2013 Pazar günü analar günü ben şimdiden anaların günlerini kutlar, ellerinden öperim.

   Sevgili okuyucularım 12. 5. 2013  Pazar günü analar günü ben şimdiden anaların günlerini kutlar, ellerinden öperim. Bildiğiniz gibi analar kutsal varlıklardır öyle olmasa iktidar onları ağızlarını bile almazdı ama biliyorlar ki Cennet anaların ayakları altındadır. Sevgili analar siyasiler sizleri yıllardır sömürdü günümüzde de Amerikanın çizdiği hükümetin oynamak zorunda kaldığı senaryoda da baş rolde yine sizler varsınız sizin ter temiz duygularınız ile siyasi rant sağlamak isteyenler göz yaşınızı bahane ederek ülkemizi karanlığa doğru götürmek istiyorlar. Oysa sömürülen siz, dövülen siz, sokak ortasında hunarca öldürülen siz, üstünüze kuma yani ikinci eş getirilen yine siz v.s v.s tüm olumsuzluklarla karşı karşıya olmanıza rağmen hiçbir şey yapmayan iktidarlar söz konusu şahsi çıkarları oldumu sizleri acımasızca sömürmekten geri kalmıyorlar.

              Ey dünyayı çoğaltan değerli analar çocuk doğurmanıza karışırlar, kaç çocuk yapmanız gerektiğini emrederler, başına saçına ipotek koyarlar , bağlı değilse değil ana insan bile saymayanlar bunlar kendilerini doğuranın da bir ana olduğunu unutarak kendi yarınlarını sizleri öne atarak çizmek düşüncesinden kurtulamayacak kadar egoist insanlardır. Ben anaları çok severim çünkü beni doğuran da bir anadır. Onlardan asla beklentim olmaz asla onların duyguları ile oynamam siyasi malzeme yapmam diyebilecek yürekli siyasilerimiz günümüzde varsa onları kutlarım ama nerede öyle insan.

                Sevgili analar son otuz yıldır çok göz yaşı döktünüz, çok acılar yaşadınız, terör belasına çok evlatlar verdiniz acınızı paylaşıyor ALLAH sabırlar versin diyorum. Ama şunu bilin ki terör belasını başımıza saranlar bu günlerde sizlerin göz yaşlarını bahane ederek orta doğuya yeni bir şekil vermek amacı ile bilinmeyen bir yola girdiler bu yol asla ülkemizi barışa götürmez, göz yaşlarınızı dindirmez sizler kurtuluş savaşında göstermiş olduğunuz vatanseverliği bu millet unutmadı aynı şekilde vatanımız için yarında bu günde dik durmalı ülkeyi bölmek isteyen emperyalist güçlere sömürü aleti olmamalısınız. Barış adı altında sürdürülen Amerikanın projesi dağdakileri sınır dışı yaptı madem barış olacaktı neden onlarda anaları ile kucaklaşmıyor, neden baş bakan yardımcısı sayın Bülent Arınç p.k.k lılar çekilmeye başlamış sorusuna karşı cehenneme kadar yolları var dedi . işte sevgili analar bunlar sizlerin göz yaşlarını falan düşünmüyor onlar kendi yarınlarını inşa ediyor şimdi sizler buna evet mi diyeceksiniz. Bakmayın siz iktidarın suskunluğuna onlarda gelişmelerden rahatsız ama çıkarları susturuyor onları rahatsız olmasalar artık dağdakilere terörist demeyelim diyenler bu gün cehenneme kadar yolları var diyorlarsa çok iyi düşünmek gerek. Tekrar anneler gününüzü kutlar en derin saygı ve sevgilerimi sunar ellerinizden öperim.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8773