BÖLÜNEMEYİZ

BÖLÜNEMEYİZ

Sevgili ARTVİN post gazetesi okuyucularım uzun yıllar PKK terör örgütü ile mücadele ediyor şehit ve gazi oluyoruz tüm bunlar ülkenin bölünmemesi için oldu . Şimdi tek Ada`m sistemi ile bölüneceğimiz konuşuluyor ilk ışıkta Barzani denen aşiret reisinin Türkiye ziyaretinde asılan Kürt bayrağı . Kuzey ırak şu an Irak devletine bağlı bir bölge devlet olmadığı gibi dünya protokolunda Bayrağı asmasına izin verilmez ken bizde al bayrağımızın yanına asılması çok manidar ve düşündürücüdür. Şimdi bu tasarı geçer ülke tek Ada`m yönetimine geçerse terör biter diyenlere soruyorum verilmiş bir sözünüz varda bu millet bilmiyorsa bunun altından ne siz ne biz nede ülkemiz kalkamaz. On beş yıldır iktidardınız terörle ilgili tam destek alıyorsunuz ve aldınız başarılı olmanız gerekir ken ve bu güne kadar terör bitmedi neden?. 
Sevgili dostlarım terör insanlık suçudur onun için tüm insanların birlikte mücadele etmesi gerekir buna eyvallah ama terör işini evet veya hayırla ilişkilendirip siyasi sermaye kabül görmesi ve evet çıkarsa terör biter söyleyişi çok vahimdir Ada`ma sorarlar bu güne kadar neden bitirtmediniz ? Şimdi evet çıkarsa bitecek diyorsunuz inşallah ama Nasıl bitecek önleminiz ve çareniz ne bunu neden açıklamıyorsunuz yoksa elinizde sihirli bir gelenek mi var veya verdiğiniz bir söz mü çıkın bu millete yarın için düşündüğünüzü bu günden açıklayın. Referandum kararını halk verecek ondan sonra halk bir kenara itilecek ve gelen tek Ada`m her isteğini edecek düşüncesi içinde bu gün sakladığınız bir iş varsa çok yanlış yaparsınız binlerce şehitlerimizi bir kere daha öldürür gazilerimizin ahını alırsınız.
Değerli okuyucularım bu güzelim ülkemiz on altı dev imparatorluğun dağılmasından sonra kurulan son şekillidir bölünmez bütünlüğümüz özümüz ve olmazlarımızdanda ilkidir hiç kimse çıkar için aklımın ucundan bile bir şeyler geçirip birilerine söz vermesin . Terör bitmeli bunun için her kes kenetlenmeli iktidara tam destek vermeli buna asla söyleyecek bir sözüm yok benim endişem ilkler ülkesinde bir ilk daha olursa ne olur düşüncesi ile hiç kimse bölünme gibi bir işi aklından geçirmesin. Al bayrağımın yanına Kürt bayrağı asıp yıllardır PKK terör örgütünü destekleyen bir zattı kurtarıcı olarak görmek istiyorsanız büyük bir yanılgı içindesiniz bu ülkenin tek kurtuluşu Atatürk ilkelerine gönülden bağlılıkla mümkün olur Atatürk`ten uzaklaşmanın bedelini 15 temmuzda bu millet ödedi bir daha böyle bir günü yüce Mevla`m yaşatmasın Dilek`lerimle bölünmeye hayır diyorum ülkemi tek Ada`ma teslim etmiyorum ve etmemeliyiz arz eder saygılar sunarım
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4533