BÖLÜNME YOK

BÖLÜNME YOK
Sevgili dostlarım ülke daha şimdiden karpuz gibi bölündü evetçiler ve hayırcılar diye bunun böyle olacağı işin başından beri belli idi ama birileri gündem değiştirmek asıl sorunlardan insanları uzak tutmak için oynadığı bu oyun umarım bize pahalıya mal olmaz. Ülke şu anda her konuda sıkıntılı terör, ekonomi, eğitim, Suriye`de savaşan askerlerimiz v.s v.s derdimiz var iken sayın Bahçeli`nin çomak sokması ile başlayan rejim değişikliği oylaması . Allah aşkına bu kadar sorunlarımız var iken ve bu sorunlar milletin birliği ve beraberliği ile çözülmesi mümkün ken telafisi imkansız olan ve milleti bölen rejim değişikliğine karar vermeniz ve bunu millete oylatmak düşünceniz sağlıklı bir düşünürün düşüncesi olduğunu sanmıyorum. Yapılan anketler hükümet için iç açıcı değil seçim sonuçlarında alınacak her sonuç ülkeyi başka yerlere savuracaktır ben milletimden rica ediyorum her ne kadar kötü yönetilsek bile bu ülke bizim ülkemiz ayrışmadan, kırmadan ve budamadan bu süreci tamamlayalım seçim sonucuna saygı gösterelim ama yarın pişman olacağımız bir sonuç ile karşılaşmamak içinde bireysel sevgileri ve çıkarları erteleyelim ülkenin bekası için dünyanın taktirini alacak , işte Türk milleti dedirtecek bir seçim sonucu yaşayalım. 
Değerli HALKIM biliyorum zor bir karar aşamasındasınız oysa azıcık düşünseniz çok rahat karar verebilirsiniz yapacağınız ilk iş duygularınızı yenmek ve mantıkla karar vermek olmalı duygunuz sayın Cumhur Başkan`ını sevmeniz biliyorum AKP ve içindekileri sizi hiç ilgilendirmiyor sizin tek Sevda`nız sayın Tayyip bey ben sevginizden vaz geçin demiyorum sevdiğiniz insana koş koca ülkenin yükünü yüklemeyin diyorum. Evet bizden istenen şey fedakarlık değil yaşam şeklimizin teslimiyeti bize egemenliğinizden vaz geçin biz sizi Nasıl uygun bulursak öyle yaşatacağız diyorlar. Böyle bir şey var mı ben yaşam şeklimi kendim beliremeyeceksem seni sevmem yaşamak değil ki .
Evet arkadaşlar her ne olursa olsun bölünmek yok bunu bekleyen iç be dış düşmanları sevindirmek hiç yok ben böyle bir değişikliğe bu milletin onay vereceğini düşünmüyorum onun için sayın Cumhur Başkan`ımızdan arz ediyorum bu yasanın milletin oylamasına izin vermeyin ve Meclis`e geri gönderin çünkü böyle bir yasa geçmez bu millet sevdi mi tam sever ama özgürlüklerine sıkıntı gelsinde istemez siz şimdi millete diyeceksiniz ki ya ben ya siz böyle bir sorunun cevabı sandıkta aranmaz siz sevenler daha çok sevsin ama onlardan yarın için kendilerini nefret edecek bir karar için zorlamayın ve yasayı onaylamayın Meclis`e iade edin arz eder saygılar sunarım

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4923