boşaltın hapishaneyi

Sevgili dostlarım ben yıllar önce yazdım din ile devlet işini çıkarları için kullananlar gün gelecek kavga edecek diye.

    Sevgili dostlarım ben yıllar önce yazdım din ile devlet işini çıkarları için kullananlar gün gelecek kavga edecek diye. İşte dediğim çıktı bir kendini imam ilan etti elli milyar dolara hükmediyor, diğeri kendini ilah etti tek güç benim dedi imam ile kavga ediyor. Bu ülkenin aydınları ağızlarına sürülen bala  kandı yarınları düşünmeden Tayyip  Erdoğanın ileri  demokrasi sözcüğüne kandı. Eski polis şefi yıllar önce cemaatin iç yüzünü yazdı hapse atıldı bu gün hükümet ağlıyor cemaat devlet içinde devlet oldu diyor ama bunu yıllar önce yazan polis şefini içerde tutuyor. Ayıptır, yazıktır, çıkarın adamı sizin bu gün  gördüğünüzü yıllar önce görüp hakkında kitap yazanı içerde tutmayın.

                             Sayın başbakanım bu gün savaştığı o cemaat  ile birlikte ülkenin en seçkin askerlerini içeri attınız, onları terörist diye suçladınız. Şimdi cemaati terörist  diye yargılıyorsunuz sizin şahsi çıkarlarınız zarar gördü bu doğru, görülmeyen yönleriniz ortaya çıktı diye ağlıyorsunuz. Askerlere kumpas yapıldı diyorsunuz geçte olsa bunu anladınız ise çıkartın askerleri içeriden size  engel olur düşüncesi ile yüzlerce vatansever  kişileri içerde tutmak ne ahlaka sığar ne insanlığa ne de Müslümanlığa. İtiraf edin artık ben cemaat ile birlikte bir suç işledim ülkede herkesi fişledim nerden  bilirdim cemaat beni açığa vereceğini oysa bu güne  kadar tüm suçları   yapılmaması gerekenleri birlikte yapmıştık  bunları söyle ve tövbe  et yüce Mevlam  suçlarını itiraf edip af dileyeni geri çevirmez sende bunu yap tabi inancın varsa.

                        Evet dostlarım binlerce yıl geçmişi olan bir ülke on bir yılda yerle bir edildi. Ne  polise, ne  askere, ne yargıya, ne de kendilerinde olmayan hiçbir Allahın  kulunu saygı sevgi kalmadı. Bunları biz göreve getirdik neden  görevini ellerinden almıyoruz. Bu devlet bu millete ne kötülük yaptı da  devleti yutmak isteyen hiç sayan bu siyasilere tahammül ediyor anlamıyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 968