BU MU BARIŞ‏

Sevgili dostlarım sonunda bu iktidar barışında içine etti dünyanın en güzel ismi ve olmazlardan olan Barış bu iktidarın sayesinde milletin kabusu oldu.

 Sevgili dostlarım sonunda bu iktidar barışında içine etti dünyanın en güzel ismi ve olmazlardan olan Barış bu iktidarın sayesinde milletin kabusu oldu. Silivri de görülen asırın davası tüm hızı ile devam ederken silivriye akın eden yüzlerce sivil toplum kuruluşları ve mağdurların yakınları, yoğun güvenlik önlemi ile karşı karşıya kalıp biber gazı, taziklı su, jop ile cezalandırıldı. Ellerinde Türk bayrağı, göğüslerinde Atatürk resmi olan bu insanlara terörist muamelesi yapmak sanıyorum barış sürecinde işin nereye gittiği konusunda biraz daha aydınlanmış olduk. Ben yargı süresi devam ettiği için yargı hakkında görüş belirtmeyeceğim, yalnız mahkeme salonu dai biber gazı ile etkileniyorsa ve bir yaşında bir bebek bundan zarar görüyorsa ben bu sürece barış diyemem. Adamların Atatürk resmine bile tahammülleri kalmamış, Türk bayrağı memleketimizde siyasi simge imiş gibi öcü görülüyorsa bu işlere Akil insan’lar değil akılsız insanlar bile cevap veremez.

            Değerli okuyucularım işte A.K.P li olun ister diğerlerinden bu sizin özeliniz ve görüşünüz ben buna saygı duyarım ama sizlerde şunu bilin ki bu ülkenin başına gelecek olan en ufak bir felakette beraber ağlayacağız. Kurtuluş savaşı kahramanları sayesinde günümüze gelmiş, camilerimizde ezan sesi duyan bir nesil olarak o insanlara haksızlık yapılması beni de sizleri de üzmesi gerekir, ama ben iktidar yanlılarından bir Dakka Atatürk ile ne hesabınız var, Türk kelimesi sizleri neden rahatsız ediyor, milliyetçilik neden ayaklar altına alınsın diye bir tepki gösterdiğinizi hatırlamıyorum. Bakın beyler şahsı çıkar içinde olunup ülkenin değerlerine önem vermemek ayıptır İslamiyet dünyanın en saygın bir dini olup nankörlüğü son derece nefret eden nankörler ahiret de hesap verir demesine rağmen ülkemde adeta nankörlükle yarışan insanları gördükçe üzülüyorum ve neden diye kendi kendime soruyorum.

           Sevgili okurlarım bunlar barışla falan barışık değil tek amaç büyük orta doğunun kurulması ve bu coğrafyada  İsrail’in süper devlet olması için Amerika da yazılan senaryonun Türkiye’deki jönleridir. Siz akil adamların içinde artistlerin neden rol aldığını sanıyorsunuz onlar sizden akıl mı asla değil ama görevleri artis oldukları için bizleri peşlerine sürükler diye düşünenler onlara bu görevi vermişlerdir. Ama bu film beyaz perdede oynayamaz çünkü bu millet bu ülkeyi sinama da kurmadı , Çanakkale, Dumlupınar, Malazgirt ve nerde ise tüm bölgede kan dökerek, can vererek kurdular ve bizlere emanet ettiler, şimdi 76 milyon olduk bu emaneti taşıyamayacak mıyız? Sayın Başbakanım sizin yapmış olduğunuz güzel işleri nankörlük günahtır düşünerek alkışlayan biri olarak, sizleri de nankör olmamaya davet ediyorum. Otuz bin kişinin ölümüne bir trilyon dolara yakın para kaybetmemize neden olan Apo ile barışa biliyorsunuz da Atatürk’ü bu millete unutturmaya çalışıyorsanız bunun vebalı üstünüzden asla kalkmayacaktır.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9274