BÜYÜK KUMAR?

BÜYÜK KUMAR?
Merhaba değerli okuyucularım 2015 genel seçimleri yanaştıkça iktidarın ödü kopmaya başladı Tayip beyin Cumhurbaşkanı olduktan sonra AKP si içten içe bir birini yiyorlar bakmayın siz dışarı sızdırmadıklarına ayrılıp parti kuranlar mı istersiniz İngiltere ve Amerika’nın Abdullah Gül ‘ü hazırlamasını istersiniz, terör örgütü ile girişen yepyeni pazarlıklar mı istersiniz her şey var ve gelişmeye de devam ediyor. 15= 25 Aralık olayları her ne kadar unutulmaya çalışılsa mahkeme her ne kadar takipsizlik kararı verse de hastanenin raporu bunları çığlına çevirdi bilir kişiler ses kayıtları ve telefon konuşmaları doğrudur dedi . hiç kimseye yaptığı kar kalmaz ama bu gün ama yarın tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenler günü gelecek cezasını çekecek. AKP si büyük oy kaybediyor bu kaybettiği oyları geri almak için son derece çirkinliklere baş vuruyor ülkenin geleceğini değil kendilerinin geleceğini hazırlıyorlar. Son olarak terör örgütü PKK ile anlaştıkları söyleniliyor sözüm ona güya silahları gömeceklermiş terör örgütü elemanları kuzey ırak’a gidecekmiş falan filan hepsi senaryo amaç muhalefeti barış sever olmadığını kanıtlamak böylelikle oy devirştirmek.

          Sevgili dostlarım barış’ı kim istemez ama karşılığında ne var daha öncede açılım adı altında bir sürü akil adamların iknası ile yola çıkılmıştı ne oldu terör durdu mu Doğu ve Güney doğu  Anadolu da devletin varlığı his ediliyor mu yoksa tüm güçler bir avuç çapulcular mı kaldı devleti yönetenler bile o bölgede hakimiyeti kaybettik diyorsa şimdi neyin barışından, silah bırakmaktan söz ediyorlar terör örgütü o günden bu güne daha güçlendi verilen tavizlerden sonra iyice şımardı, kendi maliyelerini, güvenlik birimlerini kurdular yol kesiyorlar, kimlik kontrolü yapıyorlar, adam kaçırıyorlar, silahsız güçlerimize bile acımadan kurşun sıkıyorlar tüm bu olumsuzluklara rağmen iktidar muhalefeti sıkıştırmak için silahları bırakacaklar kendileri çekilecek tantanası yapıyor.
            Evet beyler sıkılan  bir yumruk var karşınızda adamların gözü dönmüş ülke bölünecek Kürt’le devletini kuracak diyor siz hala iktidarınızı sürdürmek için seçime kadar ne olursunuz silah doğrultmayın, hiçbir olay yapmayı diye yalvarıyorsunuz bebek katili Apo denen caniye resmi unvan veriyorsunuz. Barışı her kes ister ama siz istemiyorsunuz merhum Ecevit Kıbrıs barış hareketini barış için yaptık Rumlar’da Türk’lerde barışı getireceğiz dedi ve dediğini yaptı bu günün iktidarı iş gücü bıraktı terör örgütü ile ağlaşmaya başladı ne olur seçime kadar akıllı olun diyor.evet bede bir barış severim tüm suçluları af edin Apo denen katili de bırakın ama bir şartım var oda şu silahlar teslim edilsin Türkiye cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğü tescil edilsin terör örgütünün içinde ki sünnetsiler defolup memleketlerine gönderilsin ben ve benim gibi bu ülkenin yasalarına göre yaşasınlar buna varım . kandil dağıtılsın, dağdaki teröristler evlerine dönsün analar ağlamasın o zaman dersiniz ve bende size oy veririm. Ama siz iktidarınızın devamı için PKK denen terör örgütüne ödül vermeye hazırlanıyor , pazarlığınız seçime kadar olduğunu beyan ediyorsunuz seçimden sonra hayat devam etmeyecek mi. evet Başbakanım siz büyük bir kumar oynuyorsunuz üstelik kaybedeninde siz değil bu ülke olacağını bile bile kendi paranızla ne isterseniz yapın ama bu milletin değerleri ile oynamayın.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5209