CANINIZ SAĞOLSUN‏

CANINIZ SAĞOLSUN‏

Merhaba değerli dostlarım biliyorum bir çoğunuz şoktasınız bir kasım seçimlerinin sonucuna hala inanamıyorsunuz ama gerçek sonuç bu AKP’si tek başına iktidar yapacak hiç bir şey yok hayat devam edecek kuşlar yine ötecek, koyunlar meleyecek v.s v.s onun için yaşamın tadını çıkarın üç dönemdir tek başına yönettiler iyisi ile kötüsü ile bu güne geldiler bu günden sonra bir dört yıl daha yönetecekler olağan üstü bir durum olmadıktan sonra muhalefet kendine gelmedikçe uzun yıllar yönetmeye devam eder. Bunları tanıyor üç dönemdir biliyorsunuz onun için pek zorluk çekeceğinizi sanmıyorum ama şunu bilin rejim dahil tüm değişikliğe hazır olun. Başkanlık sevdası beynine işlemiş olan birinin bu sevdasından kolay kolay vaz geçeceğine inanmıyorum bu sevda uğruna bazı işlerin ismi değişecek açılım olan isim kardeşlik ve milli proje olarak değişildi bile HDP başkan yaptırmayacağız söylemi ile barajı aştı şimdi neden olmasın demeye başladı tabi karşılığında ne alacak henüz net değil ama federasyon söylemleri sıkça dillendiriliyor onun aşaması ne olur sanıyorum biliyorsunuz..

         Evet beyler sizleri tebrik etmiş, başarılar dilemiştim teşekkür etmem için çok aklı davranmalı parlamenter sisteminden ve demokrasiden asla ödül vermemelisiniz. Ulu önden Atatürk’ün çizgisinden çıkarsanız  ülkeye çok büyük kötülük yapmış olur bir daha ne kendinizi nede ülkemizi toparlayamaz kuş kurda yem oluruz(Allah korusun). Bir kasım sürecini çok iyi yürüttünüz ülkenin isminden rahatsız oldunuz Türkiye kelimesini  anayasadan çıkarmayı bile göze aldınız bayrağımıza yapılan saygısızlığı hoş görü ile karşıladınız baktınız ki olmuyor  bir kasım seçimlerinde o şanlı bayrağımızı yatak odasına bile aştınız neden çünkü MHP’nin oylarına ihtiyacınız vardı yoksa bayrağımız ve ismimiz sizleri pek ilgilendirdiğini sanmıyorum. Açılım dediniz terör örgütünü güçlendirdiniz şimdi isim değişikliği ile devam etmeyi düşünüyorsunuz lütfen bundan vaz geçin terör örgütü olan PKK uluslar arası kiralanan bir taşaron firmadır onların işi bu maaş alan elemanlardır onlarla asla barış olmaz mücadele olur.

           Sevgili dostlarım dünyada seçim kazanmak hiç her şey yapan bin bir surat gibi kılıktan kılığa giren, dün söylediklerini ve yaptıklarını çok rahat inkar eden bir zihniyete karşı  seçim kazanmak bana göre imkansız yok ondan oy aldı bundan oy aldı oyu adlımı ben ona bakarım o bu dediğiniz bu ülkede yaşamıyor mu? Bu ülkenin seçmeni değimli?  MHP hakkında çok konuşmak istemiyorum yalnız tuhafına gidenleri için yazıyorum mecliste üç dönemdir bunları takıp edip tanımadınız mı?  onların savunması Devlet Bahçeli’ye  karşı bir tavırmış ya arkadaş sen evinde değişiklik yapamıyor milleti cezalandırıyorsun sorunun genel başkansa içinden hal etsene başkasına destek vermekle neye hizmet ettin diye sorarlar adama. Ben artık söylemlere inan biri olamam çünkü sözünüz ile yaptığınız bir birine tam ters tüm dünya Türklerini bir araya toplayacağız diye yola çıktınız, milliyetçi sözlerle milleti kandırdınız milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyene, Türk bayrağımızı indireni seyredene oy verdiniz ne diyeyim size canınız sağ olsun. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3168