ÇAPULCU‏

Sevgili okuyucularım AKP’nin liderinin;” açılım” tuzağına karşı çıkan yurttaşlarla AKP’nin infail yaratan İmralı ilişkilerini eleştiren köşe yazarlarını “çapulcu” ..

        Sevgili okuyucularım  AKP’nin  liderinin;” açılım” tuzağına karşı çıkan yurttaşlarla  AKP’nin  infail yaratan  İmralı ilişkilerini eleştiren  köşe yazarlarını “çapulcu” diye aşağılaması  siyasette seviyenin ne hale geldiğinin yeni bir göstergesi… ben yaşamım boyunca  takiyeci  siyaset  vurguncularıyla  hırsızlarıyla, peşkeşçileriyle,  kısacası politika  çapulcularıyla  da mücadele  ettiğim için  Erdoğan’ın  hakaretini hiç üzerime  alınmadım… Varsın İstanbul da  anlı şanlı gazete binalarına  komşu olan  belediyelerde ki rezaletlere  göz yuman  medya  işbirlikçileri ve  çıkarcıları düşünsün!.. Ancak başbakan  ileriki günlerde   medyaya hakaret  için konu sıkıntısı  çekmesin diye  kendisine tıpkı “çapulcu” gibi “Ç” harfi ile başlayan sözcükler önereyim: “ Çalan, çarpan, çırpan,  çemkiren, çıtırık, çamur, çukur, çaresiz, çıkarcı, çatlak, çakal, çapsız!..”

                                  Sevgili dostlarım  Mamak cezaevi  otel olmayacakmış… Mehmetçikler  uçakla ücretsiz taşınıyormuş!.. Türk hava kuvvetlerinin 100’üncü kuruluş yıldönümü münasebetiyle İstanbul da  100’ üncü  yıl anıtı inşa edilecekmiş…  Somali’ye  yardım malzemesi taşıyan ticari gemi,  deniz kuvvetleri komutanlığı refakatinde  limana  emniyetle intikal etmiş… “ Mehmetçiğin  dünyası fotoğraf sergisi” açılmış ve deniz lisesi öğrencileri  tarafından  hazırlanan  yedi proje, Marmara üniversitesinde  sergilenmiş!.. ne mi bunlar? Yüzlerce komutanı  zindan da olan, “açılım” iddiasıyla neredeyse PKK’nın  yerine Güneydoğu dan  geri çekilmeye zorlanan TSK’nın   gündemi!.. dünkü internet siteleri  bu satırları “TSK’nın  resmi sitesinden  sürece dair açıklama” diye  duyurmuştu!..  Ancak başlığını  şöyle atamamışlardı; “açılım gündemi!”

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9918