CEVABINIZ HAZIR MI?‏

Merhaba sevgili okuyucularım sonunda bu da oldu p.k.k T.C devletine komşu geldi. Evet Suriye’nin savaş içinde olduğu kişileri...

Merhaba sevgili okuyucularım sonunda bu da oldu p.k.k T.C devletine komşu geldi. Evet Suriye’nin savaş içinde olduğu kişileri p.k.k militanları hatayın Reyhanlı ilçesinin tam karşısında olan bölgeye sözde kürt bayrağını astı ve kürt devleti olarak ilan etti kısacası Türk devletine komşu oldu. Ey zavallı adamlar Tayip Erdoğan ile ne iyi al gülüm ve gülüm geçiniyordunuz şimdi komşu oldunuz Tayip beyin iyi geçindiği bir komşusu yok bunu bilmiyor musunuz da T.C devletine komşu oluyorsunuz. Kuş beyinli, korkuluk giyimli, paçavra bayraklı ey zavallı insanlar siz kim devlet kurmak kim tarihe bir bakın hiç devlet olmuş musunuz? Türk’lerin olmadığı bir bölgede yaşamış mısınız, yönetmeyi değil yönetilmeye ve aşiret ağalarına emriniz olur diyen bir milletten devlet kurmaya çalışıyorsunuz siz kendinizi ne sanıyorsunuz bu iktidar ömür boyu kalacak mı sanıyorsunuz.

                   Sevgili dostlarım terör denen  bela bir işe yaramaz, onunla bir yere varılmaz sanırdım, meğer Tayip Erdoğan gibi bir başbakanın varsa terörle istediğin yere varılırmış ve varıldı adamlar o kadar şımartıldı ki inanın normal vatandaşa bile o kadar yüz verilmez Apo denen katil ülkemi elinde oynatıyor, ne asker, ne polis , ne siyaset nede herhangi bir şey dinleyip taktığı yok kim bu adam zavallı bir cani ne bekliyorsunuz bu hainden anlamıyorum. Sayın Başbakanım bu mübarek günlerde iftar çadırlarına konuk olup gazel okuyorsun hiçmi sıkılmıyor, şehitlere ve gazilere saygı duymuyorsun, mikrofonu alıp milletin suratına nasıl bakıyorsun doğu ve güney doğu bölgelerinde nasıl seçim aldığın artık gizlenmiyor İslam adına yalanları söylemekten hiç çekinmiyorsun.

                  Bakın beyler bu iktidar kürt yurttaşlarımızın yoğun olduğu bölgelerde onlarla anlaşmış yerel seçimler sizin genel seçimler bizim diye karar vermişler bir düşünün Bingöl ilimizde A.K.P si üç millet vekili çıkarmış belediye B.D.P li biz iktidar olalım ki siz rahat edin belediyelerde güçlenin biz yoksak  siz yok olursunuz diyen beyinler üç dönemdir ülkemizi yönetiyor bir iktidar uğruna ülkeye ihanet içinde duranların televizyonlara çıkıp dinden imandan söz etmesi beni çıldırtıyor ama ne yapayım ki elimden bir şey gelmiyor. A.K.P li ey vatandaşım P.K.k  kürt devletini kurmuş bizlerde komşu olmuşuz nasıl mutlumu sunuz işleriniz artımı, sağlığınız çok daha mı iyi. Unutmayın ki birileri sizleri izliyor, gözetliyor belki bu günlerde susuyor konuşamıyor, siz onları görmüyor ama onlar her şeyi görüyor ve biliyor işte o güzel insanlar   o dünyada  bizleri bekliyor. Ve bize diyecekler ki biz kurtuluş savaşında niye öldük, yaşadığınız o toprakları niçin bizden sonra kollayamadınız, neden doğru vatansever bir iktidar seçemediniz v.s  v.s bir sürü vatan için soru soracaklar vereceğiniz cevap hazır mı?

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8554