CHP NE YAPMALI‏

Sevgili okurlarım biliyorsunuz Hopa ve Artvin genelinde seçimleri kaybettik marka olan ilçemiz Hopayı kaybetmemiz bir tesadüf değil ilçe yönetiminin almış olduğu kararları hayata geçirememesinin cezası.

Sayın başkan Turan Kasımoğlunun   yapmış olduğu hizmetlerin arkasına sığınarak siyaset yapılmıyor evet hakkı asla yenilmeyecek kadar çok başarılı  işler yaptı belediyenin görevi o idi sayın başkan da onu yaptı kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Dünyanın hiçbir yerinde bu derece başarılı biri seçim kaybetmez ama Hopa da kaybedildi bana göre tek sorumlusu CHP si ilçe örgütüdür. Ben kendilerine seçimlere üç ay kala söyledim şu şu eksikleriniz bunların tamamlanması gerek seçimi kaybedersek benim yargılayacağım, eleştireceğim tek yer ilçe örgütüdür dedim ve şimdi de diyor  bir an önce gereğinin yapılmasını sayın Fehmi başkandan rica ediyorum.

               Evet CHP si ona buna cemaate değil  kendi çocuklarına sahip çıkmalı onların önünü açmalı   halka üsten bakarak değil yanında durarak koluna girerek konuşmalı. Atatürk’e  sığınarak değil Atatürk’ün yapmış olduğu işleri örnek alarak halkın karşısına çıkmalı sayın başbakanın hırsızlığı, yolsuzluğu, hukuksuzluğu bilimum olumsuz  işleri konuşarak değil kendileri ne yapacaklar bunu halka anlatmalı reklamın iyisi kötüsü olmaz derler biz seçim gününe kadar başbakanı konuştuk halkın gözü önünde onu  mağdur duruma düşürdük bu halk her zaman mağdurun yanında olduğunu unuttuk.

                      Sevgili dostlarım bir seçimi de kaybettik tek sorumlu ilçe teşkilatı bin kişinin üstünde adam kaybedildi itiraz süresini kaçırdılar 500 kişiye yakın oylarımızı muhtarlara sundular. Allah aşkına seçim kazanmak için ne yaptılar belediyenin vermiş olduğu hizmetlere sığınarak ilçe örgütü olunmuyor evet örgütün içinde iyi niyetli arkadaşlarda vardı ama güçleri yetmedi başkanı aşamadılar almış oldukları tüm kararlarda  başarılı olamadılar  sayın Ustabaş sanıyorum  parti teşkilatını toplayacak nerde hata yaptıklarını tek tek anlatacak ve gereğini yapacak diye düşünüyorum  ve yapması gerek gençlerin ihtiyacı  var partinin heyecana yeniliği ihtiyacı var bu yönetim bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalarından ötürü teşekkür  ederim ama hiç kimse kusura bakmasın benim sevdam CHP si buna   ihtiyacımız var altı ay sonra kongre var o gün beklenmeden  bu gün radikal kararlar alınmalı isteyen arkadaşlarımız  yönetime  girebilir ama bunu hak edenler olmalı daha önce söyledim yarın konuşacağımız hataları bugün bizler yapıyoruz dedim  ama dinletemedim. Toplatın genel kurulu kararı onlar versin çünkü göreve sizleri  onlar getirdi devam etmeniz isteniyorsa ben genel kurula saygılı olurum yalnız yasal süremiz var derseniz saygılı olamam. Çünkü CHP sinin kaybedecek ve bekleyecek zamanı yok yüzlerce genç kararınızı bekliyor bana göre seçimi örgüt kaybetti başka bir nedeni varsa onu da genel kurulda  sizler konuşun. Sevgilerimle. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9016