Çılgınlık

Sevgili dostlarım ülkede bir çılgınlık almış başını gidiyor.
Sevgili dostlarım ülkede bir çılgınlık almış başını gidiyor. Devlet özelliğini kaybediyor, görev yapan tüm devlet  memurları sürgüne tabi tutuluyor. Krallık ile  yönetilen ülkelerde bile rastlanmayacak  işler bu çağda ülkemde rastlanılıyor. Cemaat ile beraber çıktılar yola tüm olmazları beraber yaptılar, ülkenin en seçkin subayları ve diğerlerini tutukladılar, şimdi birbirlerini yiyorlar, kirli çamaşırlarını ortaya döküyorlar bunların bu  çekişmesi ülkemi uçurumun eşiğine getiriyor. Millet bu çılgınlığı seyrediyor olacak bir iş değil. Hükümet askerlere kumpas uyguladılar yani tuzak kurdular diyor. İşi düzeltmek için hiçbir gayret göstermiyor. Devlet tamamı ile sayın Tayyip  Erdoğan iki dudağı ile yönetiliyor.

Şimdi halkıma soruyorum  bu ülke ne şekilden bu şekile götürüldü. İnançlı insanlar bunlara oy verdi. Müslüman kişilerdir çalmazlar, kayırmazlar kul hakkı yemezler, haksız iş yapmazlar, suçlu  çocuklar olsa bile arkasında durmazlar, hukuk bağımsız olur dediler generaller  yargılanırken biz karışamayız  bu bağımsız yargının işi yargı süresine herkes saygılı olmalı dediler aynı yargı kendi bakanlarının ve çocuklarının üstüne gittiği zaman kıyametler koparıp yargıyı da emniyeti de darmadağın ediyorlar. Bunların yaptığı bu adaletsizlik   İslamiyetin hangi kitabında yazıyor. Yüce peygamber efendimizin  biz sözü var ülkeyi yöneten  kişinin adil ve adaletli olmalı der bu söze uyan ülkede biri var mı? sayın başbakan dindar nesil yetiştireceğim demişti şunu ona hatırlatmak istiyorum  son günlerdeki sözleri  ve işleri genç nesile pek iyi bir örnek değil bu hareketler ile yeni nesili dinden   soğutuyor haberleri yok.

Bakın beyler bu ülkeyi   kimse bize altın tepsi içinde ikram etmedi. Atalarımız   bedel ödediler canlarını verdiler ülkeyi bizlere emanet ettiler bu gün gelinen çılgınlık noktası bu milletin oyları ile gerçekleşti. Bir tadım ağızlarına bal sürdüler kendileri binlerce petek ile  birlikte götürdüler. Buna rağmen millet çağırıyor ama işte  yapıyorlar diye kendilerini avuttular. Bakın beyler ben ne dün AKP sine oy veren vatandaşıma bir şey söylerim ne de yarın verecek olanlara bir şey söylerim. Benim diyeceğim tek şey bu dünya fani yani ölümlü günü kurtarmak için bu iktidarı ülkenin başına bela edenler ahreti çok iyi düşünmeli şu an bu iktidara ne yapıyorsun diyecek hiçbir güç yok. Çünkü devletin tüm güçlerini başbakana bağladılar. O da bu gücü halkı için değil oğlu ve diğer suç  ortakları için kullanıyor. AKP sine  oy veren  sevgili insanlar bu çılgınlığa dur diyecek tek güç sizsiniz ya oylarınız ile  Atalarınızın ve bu gün yaşayanların onurunu ve gururunu  kurtaracaksınız. Ülkenin uçurumun eşiğinde olduğunu görecek ve ordan çekip alacaksınız ya da olmaz denen her şeye hazır olacaksınız. Çünkü bu iktidarın  gözü kararmış. Kendilerine karşı olan her kişiyi ve kurumu  bu ülkede yok  hükmünde sayıyor. Karar sizin saygılarımla. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5030