ÇÖZÜMÜNÜ BULUN?

ÇÖZÜMÜNÜ BULUN?
Merhaba sevgili okuyucularım Türkiye büyük millet meclisi başkanını seçti  hükümet kuruldu , inşalah geçmişten ders alırlarda aldanmadan ve kanmadan ülleyi yönetirler. BIliyorsunuz üç dönem AKP si bu ülkeyi yönetti bu süre içinde yaptıkları güzel işler olmadı değil  oldu ama öyle işlerde yaptılar ki telafisi uzun zaman alacağı gibi imkansız olanlarıda cabası. Örneğin bireysel çıkar için açılım adı verdikleri iş var ki  ülleye çok pahalıya mal oldu ardından kandırıldık gibi sözler söylenmesi  ve mağdur rölü oynanması anlatılacak gibi değil . Ardında cemat ile çekişmeler  onlar için aldatıldık gibi kullanılan sözler, askerlere reva görülen işler, polisin başına gelen şeyler hiç yakışır olaylar değildi, bunun yanında komşular olan olumsuz işler, Türk kelimesinden rahatsız olmalar. insanları  kutuplaştırmalar asla yapılmaması gereken işlerdi.
           Evet ülke olarak olmazları yaşadığımız bir üç dönemlik AKP si dönemi  yaşadık bu dönemde bunların umarım geçmiş hataları yapmazlar. Toplum olarak çok gergin günler geçiriyoruz müslüman bir toplum olmamıza rağmen hoş görüden uzak, sevgi ve sayğıdan marhum, kin ve nefret içinde yaşamaya çalışıyoruz  bu toplum bu değildi bu   
insanları bu hale sizler getirdiniz, tedavi etmekte size düşer diye düşünüyorum. Teror saldırısında ölen insanları yuhlamak islamın hangi sayfasında yazıyor, hani dindar nesil yetiştirecektiz. gemişte öyle işler yaptınız ki birakın dindarlığı inançlı insanları bile dininden soğutunuz..
             Sayın Başbakanım üç dönemlik sabıkalarla dolu bir zaman geçirdik bu sizin  seçilmiş bir Başbakan olarak ilk döneminiz bir vatandaşınız olarak beklentilerimi arz ediyorum. öncelike mecliste ettiğiniz yemine bağlı kalın ki başka işleri konuşma zorunda kalmayalım. Ortam çok gergin insanlar hoş görüden  uzak, ülkenin yüzde elisi diğer yüzde ellisini sevmiyor, güven  ortamı yok. Sevgi sayğı dip yapıyor. Barış sözcükleri sözde kalıyor, teror insanları eve kitledi kimse gönü rahatlığı ile sokağa çıkamıyor tüm bu olumsuzluklara bir çare bulun saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4894