CÜBBENİ ÇIKAR?

Sevgili dostlarım sayın başbakan kendisini eleştiren herkese cübbeni çıkar siyasete gir diyerek açıkça siyasi arenada kendini yenilmez geçilmez biri imiş gibi davranıyor
. Ülkenin geleceğini, sevgiyi, saygıyı, protokolü alt üst edip insanları siyasete davet etmesi sizce ne anlama geliyor  bu insanın bu kadar güvendiği ne bir ülkenin itibarını düşünmeden şahsi çıkarların öne çıktığı günümüzde  başbakan yarınlarda daha hırçınlaşacak çok daha kırıcı olacak ülke hiç umurunda olmadan kabadayılığı sürüp gidecek. Ona oy verenler arkasına hiç mi bakmayacak   bu ülkenin yarınları ne olacak hiç mi demeyecek  bilmiyorum. İnşallah cumhurbaşkanlığı seçiminde bu millet kendine gelir ve insanları oyu için seven bu kişiye yeter dur biz bu memleketi yolda bulmadık der.

                             Evet önümüzde  bir seçim var her seçim  için çok önemli diye yazdık bu güne kadar şimdi de bu seçimin hiçbir önemi yok diye yazıyorum çünkü seçime günler kala kazanan belli olmuş gibi millet inanmış, itibarmış  ülkeymiş, vatanmış, toprakmış kimsenin umurunda değil çok merak ediyorum inadına   bir kişiye odaklanan insanları ne çabuk unuttunuz  bu ülkenin kuruluşunu ve kurtuluşunu binlerce insan öldü bu ülkede  onlar kömür için makarna için v.s. v.s. işler için ölmedi vatan uğruna toprak uğruna bağımsız bir ülke adına öldüler ama bu günlerde görülüyor ki o  güzel insanlar bir kez daha ölüyorlar.  Cübbeli insanlar siyasete davet ediliyorlar. İyi güzelde cübbe giyen hak hukuk, adalet  sağlayanlar olmasın mı olursa sizin için bir şey konuşmasın demokrasi tatile mi çıksın onları anlarım ama halkıma sorarım ne zaman ülkeniz için oy kullanacaksınız.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4847