DEĞERLERİMİ VERİN?

DEĞERLERİMİ VERİN?
Sevgili okuyucularım yolsuzluk iddialarının birinci yıl dönümünü bitirdik aynı iddialar başka bir devlette olsa ne iktidar kalırdı ne de suçlular ortalarda dolaşırdı ama bizde ne hikmetse oluyor çaldılarsa benden çaldılar ne olmuş yani bile diyenler çıkıyor. Dinle uyutulan bir toplum olduk yolsuzlukla din iman  edebiyatı  ile millete unutturulmaya  çalışılıyor. Memleketin bir kısmı elden gidiyor kimsede ses çıkarmıyor bölünmenin pazarlığını iktidar yapıyor sandığa  gidildi mi yine oy alıyor bu nasıl bir iştir anlamış değilim. Geçenlerde emniyetin gözü önünde Diyarbakır  da binlerce kürt bayrağı  dağıttılar onlar bir yerlere asıldı durun ne yapıyorsunuz diyen Allahın kulu çıkmadı.
 Değerli dostlarım susan bir toplum olduk iktidar işe başladığı gün söylediği gibi hap gibi tek tek her şeyi yutacaksınız demişti  öylede oldu ve de olmaya devam ediyor. Millet cebine giren ve  evine gönderilen sadakanın peşinde ülkenin değerleri gitmiş örf ve adet kalmamış umurunda değil ama  benim umurumda çaldıklarınız, soyduklarınız doğruysa  sizi Allaha havale ediyorum ama benden aldıklarınız vatan sevgisi, demokrasi, toprak bütünlüğümüz ve  yurtseverlik duygularını geri verin  para pul sizin olsun. Bana miras kalan değerlerim taşınılmazdır sizlerin işine yaramaz onları verin bana yeter.

Evet bir yıl sonra sizler iktidar  olmayacaksınız bu millet size daha oy vermeyecek çünkü bu güne  kadar onları din ile kandırdınız şimdi kandıramaz ikna edemezsiniz çünkü kutsal dinimizin karşı olduğu her şeyi yaptınız yalan sizde çıkar sizde musriflik sizde  yolsuzluk sizde insanları ayrıştırmak sizde kısacası  dinimizin  men ettiği tüm kötü işler sizde. Milli değerleri geri istiyorum sizden diğer suçlarınız sizinle birlikte kalsın veya yargılansın  artık  sizlere güvenmiyorum ve bu ülke bir daha sizlere  teslim edilemez diyorum.  tekrar
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5182