DEVAM

DEVAM
Sevgili dostlarım 1 Kasım seçimleri sonucu sizleri bana ne olursa olsun Düşüncesine şevketmesin onlar inanmadıkları bir başarı ile ödüllendirildiler. Bugün onların başarılı oldukları için verilmedi. 7 Haziran seçimlerinde yüzde 60 muhalefeti verilen ve bir adım atmayanlara ceza veriyoruz düşüncesiyle ortaya çıkan bir sonuç böyle bir sonuç.Sizleri etkilemesin çağdaş Türk ve özgürlükler için mücadeleye devam. Evet ben bir tarafım önce laik tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti tarafıyım sonra CHP`si taraftarı ve Onur duyduğum üyesiyim asla umutsuz değilim mücadeleyi bırakmayı da hiç düşünmüyorum Ben inanıyorum ki bu millet düşünüyor dolaşıyor sonunda Kürkçü misali geleceği yer Cumhuriyeti kuran kişilerin yeri olduğuna inanıyorum.
 Evet muhalefet olarak bizlere Görev verildi bir söz vardır denizden çıkan ile sandıktan çıkan kutsaldır diye Bunlar 1 Kasım günü sandıktan çıktılar kendilerini tebrik ettim tebriğim devam ettiği gibi mücadelemize de devam ediyorum şunu açık ve net yazıyorum yaşadığım süre ülkenin geleceği ve milletimin refahı için mücadele edeceğim. İnandığım devamdan asla vazgeçmeyeceğim, korkmayacağım ve yılmayacağım bana ve bizlere emanet edilen bu cumhuriyetin yaşaması için son nefesime kadar yoluma devam edeceğim.
Sayın Kılıçdaroğlu kişiliğinize ve dürüstlüğünüze asla sözüm yok ama bir seçim olsa bile kazanamadık acaba bunun suçlusu  milletin mi yoksa Parti Teşkilatı mıdır? Bunu öğrenmek istiyorum Bir İkincisi etrafınızda kendilerini çok akıllı sanan ama bir adım ileri atmayan adamlar var.  Bunlar için ne düşünüyorsunuz ben siz yokken bile CHP`li idim sizinle de CHP liyim ama millet bizle değil ben yoluma devam edeceğim, Sizler ne düşünüyor bu partiden partinin iktidar olması için ne tür bir hamle yapacaksınız merakla bekliyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4880