DEVLETİMİ ARIYORUM‏

Sevgili dostlarım binlerce yıllık devleti şu an arıyoruz olmamız sanıyorum devleti yönetenlerin suçu değil

      Sevgili dostlarım binlerce yıllık devleti şu an arıyoruz olmamız sanıyorum devleti yönetenlerin suçu değil ben bir millet düşünemiyorum elleri ile devletin yok oluşunu seyreden. Ben bir millet düşünemiyorum ülkesini soyan kişilerin yanında olup soyanları ortaya çıkaran güçlere karşı olan. Müslümanlık edebiyatı ile yola çıkıp kutsal dinimiz men ettiği tüm işleri  yapan ve halktan alkış alan kişileri düşünüyorum. Cemaat ile can ciğer olan şahsi sorunlar ön plana çıktığında tanımayan bir iktidarı alkışlayan dünya da bir millet düşünemiyorum. Evet kendi oyları ile devleti kaybeden bizden başka hiçbir milletin dünyada  var olduğuna inanmayan biri olarak herkesi  çok iyi düşünmeye davet ediyorum.

                         Evet sevgili dostlarım bir devletin oluşması için gereken tüm kurumlar bir kişinin eline geçti  polis, asker, yargı, mit, milli eğitim v.s. v.s. dünyada henüz  ismi konulmayan bir sistem ile yönetiliyoruz. Kominizim, faşizm, demokrasi veya diğerleri biliniyor  peki kimse duydu mu Tayipizim  diye bir sistem, bir rejim bir  yönetim. Suçlu diye çağrılan kişileri göndermeyip onu çağıranları görevden alan  dünya da şimdiye kadar hiçbir sistem veya başkan oldu mu? Suç işleyen oğlum bile olsa diyerek oy toplayan ve iş başına geldikten sonra aranan oğlunu evinde saklayıp makam aracı ile gezdiren  bir  başbakana dünya bu güne kadar şahit oldu mu? Daha dün  ne istediniz de biz vermedik deyip bu gün onları çete ilan eden kimseye  rastladınız mı?

                                 Ey sevgili  halkım elleriniz ile kaybettiğimiz bu yüce devleti bulmamız lazım. Dağı taşı arayarak  değil şahsi çıkarlarınızı bir yana bırakarak mart seçimlerinde  her bir oyunuz devleti  bulmaya daha yakın düşüncesi taşıyarak ve sandıkta devletimi çalanı ve saklayanı çıkarmayarak  bu mümkün. Dün yapılan yanlışa  devam edilirse bu ülkenin yaşanılmaz bir yer olduğunu anlasanız bile çok geç kalmış olursunuz. Tek kurtuluş  bu iktidarı seçim  sandığından çıkarmamak bu başarılırsa dinimizde, ülkemizde, milletimizde kurtulur. Aksi taktirde  devlet nerde diye bana sormayın.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9095