DÖN GERİ

DÖN GERİ

Sevgili ARTVİN post gazetesi okuyucularım yıllardır siyaset yapıp ne yapması ve Nasıl konuşup nerde durmasını bilmeyen siyasetçiler yüzünden zor günlere geldik. Evet sayın Bahçeli sözü. size on altı yıldır tüm yapılan yanlışlara rağmen mevcut iktidara her türlü desteği verdiniz karşılığında ne gördünüz ? Küllenmiş başkanlık sistemini karıştırdınız ateşi oluşturdunuz odun atmaya da devam ediyorsunuz. Şimdi kalkmış Barzani ve kuzey ırak Kürdistan`ı mı yoksa bizimi tercih ediyorsunuz diye kimle kendinizi kıyaslıyorsunuz ? Dün onlar değil mi idi terörle pazarlık yapanlar, andımızı kaldıranlar, TC ibresiniz kaldırmaya çalışanlar , milliyetçiliği ayaklar altına alanlar, Bebek katili Apo`yu kurtarıcı ilan edenler, dış politikada sınıfta kalanlar. Tüm bunları yapanları destekleyip bu gün tercih Hakkı`nız biz mi yoksa Barzani mi diye sorgulamanız bana göre pek anlam taşımıyor.
Sayın Bahçeli asılan Kürt bayrağına göstermiş olduğunuz tepki çok doğru ama anlayamadığınız bir şey var onlar sizi veya başkasını tercih etmiyor nerden çok oy alırım hesabı yapıyor baktılar MHP ve ülkücü camianın çok büyük kısmı hayır diyor , bunun önünü almanızda imkansız gözüküyor ne yapacaklar Kürt seçmenlere şiirin gözüküp oylarını almak için ibreyi onlara çevirecekler çünkü kendi seçmenlerini hiç hesap etmiyor Kürt bayrağı assak bile seçmenimiz bizi anlar desteğini kesmez diye düşünüp bindikleri dalı kesiyorlar. Ben inanıyorum ki AKP li seçmenlerin büyük bölümü Barzani ile yakınlaşıp Kürt bayrağı aşılmasına en az bizim kadar tepkililerdir . Tek Ada`m henüz olmadan tüm toplumun tepki duyduğu Kürt bayrağı al bayrağımızın yanına asılıyor ise (ALLAH) korusun tek adamlık oylanırsa kim bilir daha ne vahim işlerle karşılaşacağız.
Sevgili okuyucularım adamlar oy uğruna her şeyi göze alacaklarını defalarca yazdım Kürt bayrağı Asılmasıda bunların henüz ilki. Sayın Bahçeli kendi partiniz ve ülkücü arkadaşların hayır diyeceğini AKP li kurmaylar gördü siz seçmenlerinizin ne yapacağını göremiyor işeniz inanın şaşırırım bakın hiç bir siyasi partinin iç işlerine karışmam ama bu siyasi bir seçim değil bir ülkenin geleceği bu gelecekte aydınlık günler görmek istiyorsanız evet demekten vaz geçin adamlar sizi gözden çıkardı bunu görün ve seçmenlerinizin gözünde de tam olarak düşmeyin. Kürt bayrağına gösterdiğiniz tepkide partinize hoş görünmek için değil ise lütfen desteğinizi Çek`in bakın onlar bize tercih mi ediliyor diye sordunuz dış işleri bakın ne açıklama yaptı Barzani bizim müttefikimizdir demek siz tercih edilmiyorsunuz yarınlarda çok pişman olacağınız bir işin üstüne gitmeyin seçimde hayır deyin
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 523